Hotel S. Bento ligt in Terras de Bouro in een nationaal park. Sao Bento da Porta Aberta en Dam van Vilarinho das Furnas zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Águas do Gerês. Ook Parque das Termas en Dam van Caniçada zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Terras de Bouro
Avenida de São Bento da Porta Aberta, Nº2993, Rio Caldo, Terras de Bouro, Braga, 4845-028
In de buurt
Bom Jesús do Monte
43 min. rijden - 37.0 km
Sao Bento da Porta Aberta
2 min. rijden - 1.9 km
Águas do Gerês
13 min. rijden - 11.0 km
Dam van Caniçada
15 min. rijden - 10.9 km
Dam van Vilarinho das Furnas
15 min. rijden - 13.5 km
Lokaal vervoer
Station Braga - 37 min. rijden
Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 97 min. rijden
Restaurants
Restaurante Turismo
6 min. rijden
Hotel Baltazar
10 min. rijden
O encontro
21 min. rijden
Restaurante Cávado
3 min. rijden
Café da Ponte
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel S. Bento
Hotel met een chique stijl niet ver van Sao Bento da Porta Aberta
Hotel S. Bento bevindt zich dicht bij Dam van Caniçada en biedt een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van Portugese gerechten. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en 2 bars.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, geldautomaat/bankservice en een lift
Een feestzaal, een pool- of biljarttafel en gratis kranten
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel S. Bento bieden leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Lcd-televisies van 32 inch met kabelzenders
Dagelijkse schoonmaak, adapters/opladers en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt
2 bars/lounges
2 restaurants
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Paardrijden/paardenverhuur
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
In een nationaal park
Picknickplaats
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Bubbelbad
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Meer
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 75 per persoon (retour)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 75 (retour)
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 5317/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel S. Bento Terras de Bouro
Hotel S. Bento
S. Bento Terras de Bouro
Hotel S. Bento Hotel
Hotel S. Bento Terras de Bouro
Hotel S. Bento Hotel Terras de Bouro
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel S. Bento?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel S. Bento?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel S. Bento van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel S. Bento inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel S. Bento uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel S. Bento een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 75 per persoon.
Waar staat Hotel S. Bento?
Dit wellness hotel ligt in een nationaal park, op 1,9 km van Sao Bento da Porta Aberta en op 15 km afstand van Águas do Gerês en Parque das Termas. Ook Dam van Vilarinho das Furnas en Dam van Caniçada liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel S. Bento
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 127 van 181 beoordelingen
10 - Uitstekend
127
Gastenscore: 8 - Goed. 44 van 181 beoordelingen
8 - Goed
44
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 181 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 181 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 181 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
maria
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
maria
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Petrus Johannes Maria
Reisde met partner
30 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfecte uitvalsbasis voor Peneda Geres. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Top!
Petrus Johannes Maria
5 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Virginie
Reisde met partner
10 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We arrived late on 30 of august and the night worker, a woman we will not forget helped us in such a kind way and so comprehensive, as well with the parking, the headache, the comprehension! Like not often to meet in any hotel 4 stars or not! Thank her for me again!
Virginie
6 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Andreas
20 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aangenaam hotel
Goed hotel, royale kamer met helaas maar 1 stoel om op te zitten. Redelijk goed ontbijt waar helaas de roereieren en de bacon koud waren. Zeer goed restaurant voor het diner met een goede kwaliteit/prijs verhouding; zeer royale porties.
Andreas
2 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Willem
7 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima; mooi gelegen hotel met prachtig uitzicht
Hotel Sao Bente ligt op een helling tegenover de basiliek van Sao Bente; het heiligdom wordt jaarlijks door 2,5 miljoen mensen bezocht en in de weekenden krioelt het hier van de mensen. Het hotel ligt dus niet in een dorpje. Gelukkig heeft het hotel gereserveerde parkeerplaatsen voor de deur want anders is het op zaterdag of zondag uitermate lastig om in de buurt te parkeren. Door de week is het rustig en kan je wel goed in de buurt parkeren. Vanaf het uitzichtplateau naast de kerk heb je een prachtig uitzicht over het stuwmeer.
Het hotel is keurig verzorgd en heeft drie verdiepingen. De goedkoopste kamers aan de achterzijde hebben geen of kleine ramen, de iets duurdere kamers liggen allemaal aan de voorzijde en hebben een ruim balkon met twee stoelen waar je fijn kan zitten en een heerlijk uitzicht op de basiliek en de vallei met het stuwmeer.
De kamers zijn schoon. Hebben goede bedden, grote kasten en een ruim sanitair met grote douche, toilet, bidet en wastafel. Ook is er een ijskastje en een safe in de kamer. In het hotel is er een lift,
Het ontbijt is prima, maar de ontbijtruimte is weinig sfeervol en ziet eruit als een bedrijfkantine. Op de eerste etage een poolbiljart en het restaurant waar je prima kunt eten. Hele grote porties; met het hoofdgerecht alleen zaten we al vol; daarnaast een ruime keuze aan wijn op de wijnkaart. Hier kan je dus goed terecht voor het diner.
Al met al een uitstekend hotel tegen een goede prijs.
Willem
2 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Ellen
Reisde met een groep
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel S Bento is your typical larger hotel. The staff, however, was very friendly and helpful. We did have dinner in the hotel one night which was quite good but if you are looking for ambiance, it's not at this hotel. The location worked out perfectly with easy access to the National Park which was our primary desire.
I'd stay again but simply be ok with a "hotel" vs. any type of BnB.
Ellen
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Pedro
15 dec 2025
Pedro
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
rosa maria
9 dec 2025
Habitación amplían y luminosa
rosa maria
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Aaron
18 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super clean, great staff, beautiful location. Room a little small and could be updated, but still very comfortable.
Aaron
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jorge
Reisde met familie
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room
Jorge
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Philippe
Reisde met partner
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Propre, sécuritaire
Philippe
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Glenda
22 aug 2025
Glenda
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Anna
21 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved it
Anna
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Nathalie
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel superbe, lit très confortable, espace SPA impeccable et très bon restaurant. Rien à dire juste parfait.
Nathalie
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
carlos
Reisde met partner
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff. However, the spa is not “a real spa” just a jacuzzi, and sauna.
carlos
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
10 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
yoel
5 jun 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
All was very good apart from the shower, it was realy bad
yoel
2 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Alana
5 jun 2025
Alana
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
John
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
John
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Claude
18 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Claude
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
15 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelentes condições e simpatia dos funcionários
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Tatiana
7 apr 2025
Tatiana
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Alice
7 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt hotel overfor st. Bento katedral.
Fint hotel midt i Geres lige overfor den 2. Mest besøgte katedral i Portugal. Dog er der messe fra 15 til 17 med højtalere på men det er meget hyggeligt. Fin restaurant med rimelige priser.
Kan varm anbefales.
Alice
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
mariejosé
26 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
points faibles
hôtel très bien , chambre propre ,lit confortable.
pour un 4 étoiles , la robinetterie pourrais être meilleur : simple robinet mélangeur avec vieux pommeau de douche qui diffuse grosses gouttes désagréables . la télé est vraiment petite , je trouve que une piscine intérieur aurait été très bien aussi. ce mois de Mars il y avait peu de monde dans l'hôtel et pour le petit déjeuner buffet , ça été un problème parfois il y avait tout et d'autres fois non .une journée pour savoir ce l'on voulait pour le lendemain on nous a fait remplir une feuille mais pas systématiquement .en fin de séjour au petit déjeuner il n'y avait pas de buffet et nous avait préparé donc sans nous le dire la même chose qu'au début mais bon on a pas forcément envie de manger tout les jours la même chose ! j'était vraiment déçu.
mariejosé
4 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Vívian
5 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótimo hotel com linda vista!
Quarto e banheiro amplos e limpos. Sacada com vista maravilhosa! Café da manhã variado e de qualidade. Equipe muito educada e atenciosa! Ótimo restaurante com cardápio de jantar bem elaborado!