Geheel huisje·Particuliere eigenaar
Domo #2 Tela San Juan del Mar
Fotogalerie voor Domo #2 Tela San Juan del Mar





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel huisje
2 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 347
inclusief belastingen en toeslagen
23 feb - 24 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Telamar Resort
Telamar Resort
- Zwembad
- Bubbelbad
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 484 beoordelingen
De prijs is € 153
inclusief belastingen en toeslagen
27 feb - 28 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt

Tela, Atlantida
In de buurt
Strand van Tela11 min. rijden - 4.5 km
Parque Nacional Jeannette Kawas12 min. rijden - 6.6 km
Parque Central13 min. rijden - 5.2 km
Mercado Municipal13 min. rijden - 5.5 km- Jardín Botánico y Centro de Investigación Lancetilla21 min. rijden - 9.3 km
Lokaal vervoer
- Tela (TEA) - 13 min. rijden
Restaurants
- Honduras Shores Plantation3 min. rijden
- Enoteca6 min. rijden
- Burger King6 min. rijden
- Comidas Rapidas Noysita6 min. rijden
- Pizza Hut6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Domo #2 Tela San Juan del Mar
Beoordelingen
10








