Golden Town Hotel ligt in Tangalle. Bezoek Natuurzwemgebied Parewella en Blue Beach Island als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Tangalle Beach en Goyambokka Beach. Project voor Bescherming van Schildpadden van Rekawa en Vogelreservaat van Kalametiya zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Medaketiya
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 09.00 uur tot 11.30 uur: LKR 3 voor volwassenen en LKR 3 voor kinderen
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer LKR 3 voor volwassenen en LKR 3 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Golden Town Hotel Tangalle
Golden Town Hotel Guesthouse
Golden Town Hotel Guesthouse Tangalle
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Golden Town Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Golden Town Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Golden Town Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Golden Town Hotel?
Dit pension in Tangalle ligt op 2 km afstand van Tangalle Beach, Natuurzwemgebied Parewella en Vuurtoren van Tangalle. Goyambokka Beach ligt op 4,9 km.