Rumah Luwih Bali ligt in de buitenwijken en aan het strand in Gianyar. Bewonder de natuur bij Cucukan-strand en Keramas-strand, terwijl Balitheater en Nyoman Gunarsa-museum culturele hoogtepunten zijn. Reis je met kinderen? Mis dan Marine- en Safaripark van Bali niet. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals raften en surfen/bodyboarden of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Gianyar
Jl Prof. Dr. Ida Bagus Mantra, Km 19, Pantai Lebih, Gianyar, Bali, 80237
In de buurt
Marine- en Safaripark van Bali
7 min. wandelen - 0.7 km
Cucukan-strand
9 min. wandelen - 0.8 km
Strand van Lebih
9 min. wandelen - 0.8 km
Balitheater
12 min. wandelen - 1.0 km
Pura Masceti
2 min. rijden - 1.7 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 58 min. rijden
Restaurants
warung be pasih
8 min. wandelen
Tsavo Lion Restaurant
3 min. rijden
Uma Restaurant
3 min. rijden
Tsavo Lion Restaurant
3 min. rijden
Genius Cafe Gianyar
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Rumah Luwih Bali
Hotel met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Marine- en Safaripark van Bali
Rumah Luwih Bali bevindt zich dicht bij Cucukan-strand en Balitheater en biedt een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Met een ligging aan het strand en dineren aan zee is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Verwen jezelf met wellness, zoals reflexologie, een massage of een body scrub. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Andrawina, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de tuin. Gasten kunnen ook een bar en een fitnesscentrum verwachten.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een feestzaal, vergaderruimtes en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle 73 kamers zorgen voor volop comfort met luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, bovenop leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met designer toiletartikelen en bidets
Lcd-televisies van 37 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, balkons en gratis theezakjes/oploskoffie
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 22 kilometer afstand
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
Shuttle van/naar het pretpark (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: IDR 453.750 voor volwassenen en IDR 226.875 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Met zijn tweeën/besloten dineren
Restaurants ter plaatse
Andrawina
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gratis fietsenverhuur
Kinderzwembad
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Kinderzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
3 vergaderruimtes
Buiten
Aan het strand
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Strandlakens
Terras
Tuin
Spa
Body scrubs
Massage
Reflexologie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gebouwd in 2015
Koloniale architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Bidet
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 37 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Maaltijden alleen beschikbaar in de kamer
Theezakjes/oploskoffie
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal en de luchthaven (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een tarief inclusief ontbijt hebt geboekt, krijg je ontbijt voor maximum 2 volwassenen die een kamer delen. Voor extra gasten is ontbijt verkrijgbaar tegen een toeslag.
Als je een tarief inclusief diner hebt geboekt, krijg je diner voor maximum 2 volwassenen die een kamer delen. Er geldt een dinertoeslag voor extra gasten.
Als je een tarief inclusief diner hebt geboekt, krijg je diner voor maximum 2 volwassenen die een kamer delen. Er geldt een dinertoeslag voor extra gasten.
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 750000 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer IDR 453750 voor volwassenen en IDR 226875 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 500000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor extra bed: IDR 750000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Er worden alleen vaste maaltijden in de kamer geserveerd (er is geen menu of openbare dinergelegenheid beschikbaar).
Accommodatie ook bekend onder de naam
Rumah Luwih Hotel Gianyar
Rumah Luwih Hotel
Rumah Luwih Gianyar
Rumah Luwih Beach Resort Bali Gianyar
Rumah Luwih Beach Resort Bali
Rumah Luwih Beach Bali Gianyar
Rumah Luwih Beach Bali
Veelgestelde vragen
Beschikt Rumah Luwih Bali over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Rumah Luwih Bali?
Vandaag, 16 mrt. 2026, kost een verblijf bij Rumah Luwih Bali van één nacht voor twee volwassenen op 25 mrt. 2026 min. € 84, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Rumah Luwih Bali?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Rumah Luwih Bali inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Rumah Luwih Bali uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Rumah Luwih Bali een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 500000 per voertuig.
Waar staat Rumah Luwih Bali?
Dit hotel in Gianyar ligt aan het strand, op 15 minuten wandelen van Cucukan-strand en Marine- en Safaripark van Bali. Ook Balitheater en Pura Masceti liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Rumah Luwih Bali
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,2
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 94 van 128 beoordelingen
10 - Uitstekend
94
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 128 beoordelingen
8 - Goed
16
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 128 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 128 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 128 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
YUANCHU
Reisde met familie
29 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a very quiet, under-the-radar resort located in a peaceful part of Bali. It’s definitely not the place if you’re looking for noise or a lively atmosphere, but if you want genuine relaxation and tranquility, this is a great choice.
Special thanks to Chris and his team who made an extra effort to ensure our stay was comfortable. They went above and beyond to meet our needs.
The resort has a huge swimming pool which was a highlight for us. There is a restaurant on-site, though dining options within the hotel are limited. That said, there are a few good local restaurants nearby so you still have some nice choices.
One downside is that parts of the property feel a little dated but considering the age of the hotel, it’s not too bad. It would also be nice to see more activities especially for kids to make it more family-friendly.
YUANCHU
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Joy
24 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The resort is absolutely stunning, everything is so clean and beautiful. The staff is so incredibly friendly and willing to do anything to try and make your stay a happy one. I loved my time here and would go back
Joy
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Hitoshi
15 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフの対応が素晴らしい
Hitoshi
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Trishul Nandan
29 dec 2025
Trishul Nandan
12 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Nicola
17 dec 2025
Nicola
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Nicola
17 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel. Super relaxing rooms. Lovely food in the restaurant The staff are all very friendly and helpful. Excellent location if you're visiting the Bali Marine and safari park.
Nicola
10/10 – Uitstekend
Robert, Langley
Reisde met partner
9 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms were European colonial age style with high ceilings and nice amenities. The pool was nice and the staff were extremely helpful and attentive. The meals, both breakfast and dinner were excellent. When the hotel vacancy level is low they switch from a buffet style breakfast to a set menu with a number of options with both of equal quality. While remote a small town with restaurants and amenities is only 10 minutes walk away and the hotel is across from the Bali Safari Park.
Robert
5 nachten verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Sitha
2 dec 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The view
Sitha
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Chirayu
30 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This is the place where I did my proposal in the magical chapel they have in their resort which is kind of like the Crown Jewel of the resort. Absolutely beautiful and magical place this is which has left me in awe! The entire management the rooms, the view, the staff was so kind, friendly and helpful, I am overwhelmed with emotion! Knowing I am doing my proposal here, they even upgraded me to the Ocean View Suite which is honestly the best and the most wonderful suite I’ve ever stayed in. The entire staff, the elegant lady at the reception, the duty manager, Yoga, Ani and a lot of other made our stay so please Ira ke, it’s beyond words. Mr Lufi is a master at photography who took the most wonderful photos of our event so professionally, he should be lauded for it! Mr Dika who processed them and provided me with the photos also another gem of a person. I will run out of people but can’t thank enough of them for this stay at a hidden gem of Bali in Gianyar! Absolute perfection! All our love to Rumah Luwih Bali for making this the most memorable and wonderful trip of our lives!
Chirayu
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Sinahi, LAS VEGAS
19 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent staff & clean room
Sinahi
2 nachten verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Michael
Reisde met familie
16 nov 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
2 stars for the housekeeping staff and the restaurant staff at the hotel, everything else was not a 5 star experience to say the least. 1st the property was false advertising the selected room and when I reached out and confirmed the marketing was false they took no accountability, Expedia had to pay the difference for the room change in order for me to proceed with my stay. The property needs major renovations to be considered 5 star. Our room ceiling would leak in the bathroom when it rained, cabinets in restroom falling off, no ligting on the balcony, no chairs or seating area to enjoy the ocean views, we had to move indoor furniture to the balcony. I found staff at the reception to be rude and dismissive when a item of clothing went missing at the pool. The beach in front of the property is dirty and not enjoyable. I even seen a man deficating in the ocean while I was taking a stroll around the property. The only working AC on the property is the rooms, everywhere else its extremely hot and uncomfortable. The other thing I felt odd was no spa menu available, only in reception and had to take a picture for reference, the hotel missed out of hundreds by following this practice. When I ran into deciptive marketing that should've been clue to avoid at all cost but I proceeded and take full accountability. My stay was definitely regretful. I will not return nor would I recommend to anyone seeking a 5 star property.
Michael
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
James, Dulwich
Reisde met familie
2 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent venue to relax on the shoreline. Everything is 5* and highly recommended
James
2 nachten verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Gustav
Reisde met een groep
20 okt 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gustav
4 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Steven
Reisde met partner
19 okt 2025
Negatief: Netheid
The conditions and cleanliness of the hotel was deplorable! There was no beach as stated and no VIP platinum upgrade whatsoever. The only thing that made it enjoyable was breakfast and then we checked out two days early.
Steven
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Makiko, SAN Diego
11 okt 2025
Makiko
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
lesley
Reisde met partner
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was lovely very comfy. Food very good and staff lovely. Pool gorgous but beach not great due to floods a couple of weeks before our stay. Informed beach was lovely before floods.
lesley
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Colin
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Colin
8 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Dewi yuliani
30 sep 2025
Dewi yuliani
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Lyla
Reisde met partner
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was amazing and the staff were wonderful and very polite and helpful. Mira, yoga, Agus and Pina were very attentive to our needs. Thanks to everyone for making our stay so wonderful. We will never forget you. And we will be back!!
Lyla
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Colin
25 sep 2025
Colin
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Timothy Karl, Park Hills
Reisde met partner
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff, helpful and kind, even learned our names and remember them. Enjoyed that we tried to speak some of their language. The breakfast buffet only on weekends was beyond enjoyable. The staff suggested a private beach, which turned out to be very excellent.
Timothy Karl
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Andrei, SEATTLE
11 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten