Gehele flat

Harbour Oaks Condo #403

Fotogalerie voor Harbour Oaks Condo #403

Een woonkamer met een televisie, twee banken, een salontafel en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een compacte keuken met witte kastjes, een dubbele spoelbak, een fornuis en een vaatwasser.
Een gebouw met twee verdiepingen, voorzien van een houten trap naar een balkon, een voordeur en airconditioners op de begane grond.
Een houten pad dat door een weelderige tuin slingert, met dichte begroeiing en een gebouw met grote ramen op de achtergrond.
Een gebouw met twee verdiepingen, een balkon, een houten terras en een kleine tuin.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Harbour Oaks Condo #403

  • Harbour Oaks condominiums, offered by Hodnett Cooper, are located near the Village, convenient to shops, restaurants, and the beach. | Nestled in a quiet area on Mallery Street, just blocks from the St. Simons Island Pier, lighthouse and oceanfront Neptune Park. Walk or bike from your residence to the village shops, restaurants and the beach!

    This quiet, gated community features a swimming pool, tennis court, and fitness facility. Beautifully landscaped with canals wrapping through the various buildings.

    #403, located on the ground floor, is pleasingly furnished and offers 2 bedrooms, 2 baths, a fully equipped kitchen, and a spacious living and dining area with enclosed sunroom.

    Bedding Includes: 2 Queens

    Pets permitted with a non refundable pet fee of $150.

    Beach Gear Credit Now Included! Hodnett Cooper has partnered with VayKLife, a beach delivery service provider, to offer beach gear rentals to Hodnett Cooper guests in participating properties. Confirm a new reservation with Hodnett Cooper Vacation Rentals at a participating property with length of stay between 2 – 14 nights, arriving March through October, and receive a daily credit from VayKLife towards beach gear rentals during the stay! Use your credit for adult and children's bicycles, chairs and umbrellas, beach carts, boogie boards, coolers, cornhole and more – the choice is yours!

    Maximum Occupancy: 4



    Accommodation Excise Tax Certificate #013860

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Saint Simons Heights, een wijk in St. Simons Island. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Mildred Huie Museum at Mediterranean House en St. Simons Lighthouse Museum. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Glynn Visual Arts en Massengale Park een bezoekje brengen. Neptune Park en Georgia Sea Turtle Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor St. Simons Island
Meer flats in St. Simons Island
Kaart
Saint Simons Island, GA

In de buurt

  • Een klein gebouw van steen met een schuin dak, omgeven door weelderige begroeiing en een heldere blauwe lucht.
    Bloody Marsh Battle Site
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een golfbaan met vlaggenstok, palmbomen en uitzicht op de oceaan.
    Sea Island Golf Club
    4 min. rijden - 3.4 km
  • Een steiger met een bord waarop staat: “Simons Island Pier” die naar het water leidt.
    Saint Simons Island Pier
    5 min. rijden - 4.1 km
  • Mildred Huie Museum at Mediterranean House
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Glynn Visual Arts
    4 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Brunswick, Georgia (BQK-Golden Isles) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Chick-fil-A
    2 min. wandelen
  • McDonald's
    5 min. wandelen
  • Ziggy’s
    5 min. wandelen
  • Starbucks
    4 min. wandelen
  • Wake Up Coffee Company
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Harbour Oaks Condo #403 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Harbour Oaks Condo #403?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Harbour Oaks Condo #403 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Harbour Oaks Condo #403 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Harbour Oaks Condo #403?

Dit appartement ligt in Saint Simons Heights, op 15 minuten wandelen van Mildred Huie Museum at Mediterranean House en Bloody Marsh Battle Site. Ook Gascoigne Bluff Park en East Beach liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk