Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
T2, Calme,entièrement Rénové, 300 m des Premières Plages
Dit appartement in Six-Fours-les-Plages is voorzien van een kitchenette en een terras
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Geniet in dit appartement van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een waterkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een terras.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een terras. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatiebeheerder
LÉGÈRE Loïc
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Kitchenette
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dingen om te doen
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Six-Fours-les-Plages, Var
In de buurt
Plage de la Coudoulière - 8 min. wandelen - 0.7 km
Plage du Cros - 8 min. wandelen - 0.7 km
Plage des Charmettes - 13 min. wandelen - 1.1 km
Îles des Embiez - 4 min. rijden - 3.2 km
Plage de Bonnegrâce - 4 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Station Ollioules-Sanary-sur-Mer - 13 min. rijden
Toulon (TLN-Toulon - Hyeres) - 53 min. rijden
Restaurants
Spiaggia - 15 min. wandelen
Le Tao - 13 min. wandelen
Le Cap Horn - 3 min. rijden
La Plage - 14 min. wandelen
Mafana Zen Café - 15 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij T2, Calme,entièrement Rénové, 300 m des Premières Plages?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij T2, Calme,entièrement Rénové, 300 m des Premières Plages inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij T2, Calme,entièrement Rénové, 300 m des Premières Plages uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat T2, Calme,entièrement Rénové, 300 m des Premières Plages?
Dit appartement in Six-Fours-les-Plages ligt op 10 minuten wandelen van Gulf of Lion en Plage de la Coudoulière. Ook Plage du Cros en Plage des Charmettes liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over T2, Calme,entièrement Rénové, 300 m des Premières Plages
Beoordelingen
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,0/10
Netheid
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Anne B.
26 jun 2024
Positief: Netheid
A proximité du front de mer
Logement confortable pour 2 personnes et bien situé pour accéder aux plages à pied et visiter la presqu'île du Gaou et l'île des Embiez.