Gehele woning
4 bedroom beautiful home in Raslina
Fotogalerie voor 4 bedroom beautiful home in Raslina





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 10150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Bloom garden by Interhome
Villa Bloom garden by Interhome
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
CDJ994
Over deze buurt

Raslina
In de buurt
- Onze-Lieve-Vrouwekerk van Carmel17 min. rijden - 15.4 km
- Haven van Vodice19 min. rijden - 15.9 km
- Middeleeuwse Mediterraanse Tuin van het Klloster van Sint-Laurens20 min. rijden - 16.1 km
- Sint-Luciaklooster20 min. rijden - 16.1 km
- Aquarium van Šibenik20 min. rijden - 16.1 km
Lokaal vervoer
- Station Šibenik - 30 min. rijden
- Split (SPU) - 66 min. rijden
Restaurants
- Leonardo Bbq & More17 min. rijden
- Konoba Dalmatino33 min. rijden
- Krka Belvedere30 min. rijden
- Fast Food Skradin33 min. rijden
- Caffe Bar In17 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 4 bedroom beautiful home in Raslina
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







