Gehele woning·Particuliere eigenaar
THE HOUSE OF THE OLIVE GARDEN - QUERCETA - FORTE DEI MARMI
Vakantiehuis in Seravezza
Fotogalerie voor THE HOUSE OF THE OLIVE GARDEN - QUERCETA - FORTE DEI MARMI





Gehele woning
2 slaapkamers 1 badkamer
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

house located in Victoria Apuan (Forte dei Marmi) very close to the sea
house located in Victoria Apuan (Forte dei Marmi) very close to the sea
- Keuken
- Airconditioning
- Buitenruimte
- Parkeerplaatsen beschikbaar
3.6 van 10, 5 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT046028C2WFH6G4Z6
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Forte dei Marmi, Provincia di Lucca
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over THE HOUSE OF THE OLIVE GARDEN - QUERCETA - FORTE DEI MARMI
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.
Expedia's nieuwste trends
Hotels
Albergo Villa MartaHu Firenze Camping In TownPark Hotel MarinettaHotels in Los AngelesBorgo Pignano TuscanyADLER Spa Resort ThermaeCasa LuciaTuscany InnVilla SaboliniHotels nabij De EftelingParadù EcoVillage & ResortTenuta La Pieve Casale PrescianoHotel Villa MargheritaCastelfalfiTH Ortano - Ortano Mare VillageHotel LouisaVersilia Lido | UNA EsperienzeBostonHotel Michelangelo & SpaHotel ManzoniUNAHOTELS Poggio dei Medici ToscanaPian dei Mucini ResortHotels in NiceHotel Villa Rinascimento
Vluchten
Autoverhuur
Activiteiten
Pakketten