Liz's House - Hostel ligt in Hongdae, een wijk in Seoel. Gyeongbok-paleis en Gwanghwamun zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Historisch en Cultureel Park Dongdaemun en Namsan Park. Ga naar Gocheok Sky Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Lotte World, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Seoel
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Privé- of gemeenschappelijke badkamer
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan KRW 15000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor extra bed: KRW 15000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Liz's House Hostel Seoul
Liz's House Hostel
Liz's House Seoul
Liz's House - Hostel Seoul
Liz's House - Hostel Hostel/Backpacker accommodation
Liz's House - Hostel Hostel/Backpacker accommodation Seoul
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Liz's House - Hostel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Liz's House - Hostel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Liz's House - Hostel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Liz's House - Hostel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Liz's House - Hostel?
Dit hostel ligt in Hongdae, op 2 km afstand van Universiteit van Yeonsei en Hongik-universiteit. Ook Hongdae Straat en KT&G Sangsangmadang Hongdae liggen op 2 km afstand. Station Hongik University ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Shinchon is het 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Liz's House - Hostel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
10
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 4 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
m
24 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
優しく接してくださる
m
1 nacht verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Denise, Singapore
20 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice Guesthouse
I had a pleasant experience staying at Liz’s Guesthouse. The host was accommodating and helped us even in terms of our activities’ booking! We booked to stay at Hapjeong and for certain circumstances, we were given a choice whether we would like to shift to Hongdae. Glad that Liz informed us about it and we definitely love the new place and room as well! Whenever we have questions and dropped her a message, she replies really fast too! Thank you Liz, it was a memorable Seoul trip staying at your Guesthouse!
Denise
11 nachten verbleven in januari 2018
8/10 – Goed
hyun, daegu
26 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
대중교통을 통한 접근성이 좋아요..
아침에 저렴한 브런치(토스트, 시리얼, 커피, 후라이등 ; 2천원/1인)가 괜찮아요.
hyun
1 nacht verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
13 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer