Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Avrora Villa
Deze villa beschikt naast een buitenzwembad over een restaurant en een dakterras. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Deze villa is voorzien van een lcd-televisie met kabelzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en luxe beddengoed.
Deze villa heeft 4 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis flessenwater. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche en gratis toiletartikelen.
In deze villa in Seminyak is wifi gratis. Elke lcd-televisie heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een rijstkoker. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Rijstkoker
Waterkoeler
Eetopties
Een restaurant
Slaapkamers
4 slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
1 privébadkamer
Aparte badkuip en douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Dakterras
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 2 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Avrora Villa Seminyak
Avrora Villa
Avrora Seminyak
Avrora Villa Villa
Avrora Villa Seminyak
Avrora Villa Villa Seminyak
Over deze buurt
deze villa bevindt zich in Batubelig, een wijk in Seminyak, en ligt vlak bij het strand. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Double Six Beach. Mis zeker Waterbom Bali niet. Bekijk onze reisgids voor Seminyak
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Avrora Villa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Avrora Villa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Avrora Villa?
Deze villa ligt in Batubelig, op 2 km afstand van Batu Belig Beach, Seminyak Beach en Eat Street. Seminyak-plein ligt op 2,7 km.
Beoordelingen over Avrora Villa
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.