Apartahotel Tukasa Rodadero bevindt zich in El Rodadero, een wijk in in Santa Marta, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Rodadero en Strand van Bello Horizonte. Mundo Marino-aquarium en Centro Cultural San Juan zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals walvissen spotten. Bekijk onze reisgids voor Santa Marta
Calle 17, 3-10, Rodadero, Santa Marta, Magdalena, 057
In de buurt
Strand van Rodadero
9 min. rijden - 2.7 km
Arrecife Winkelcentrum
6 min. wandelen - 0.5 km
Mundo Marino-aquarium
9 min. wandelen - 0.8 km
Nabusimake
12 min. wandelen - 1.1 km
Strand van Bello Horizonte
14 min. rijden - 8.2 km
Lokaal vervoer
Santa Marta (SMR-Simon Bolivar) - 16 min. rijden
Restaurants
El Vómito
5 min. wandelen
La Cuchara De Palo
5 min. wandelen
Cafe Caribe
9 min. wandelen
Juan Valdez Café
7 min. wandelen
El punto marino
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Apartahotel Tukasa Rodadero
Hotel vlak bij Strand van Rodadero
Apartahotel Tukasa Rodadero biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en conciërgeservice
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Apartahotel Tukasa Rodadero bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 2011
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Led-tv van 24 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Microgolfoven
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 4 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
De accommodatie berekent een toeslag van 4 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartahotel Tukasa Rodadero?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartahotel Tukasa Rodadero?
Vandaag, 29 jul. 2026, kost een verblijf bij Apartahotel Tukasa Rodadero van één nacht voor twee volwassenen op 12 aug. 2026 min. € 32, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Apartahotel Tukasa Rodadero zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Apartahotel Tukasa Rodadero inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Apartahotel Tukasa Rodadero uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartahotel Tukasa Rodadero?
Dit hotel ligt in El Rodadero, op 10 minuten wandelen van Arrecife Winkelcentrum en Mundo Marino-aquarium. Ook Nabusimake en Strand van Rodadero liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartahotel Tukasa Rodadero
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,2
Locatie
7,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 19 van 47 beoordelingen
10 - Uitstekend
19
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 47 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 47 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 47 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 47 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Román de Jesús
23 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
Muy bueno. Segunda ocasión después de 10 años.
Buena atención.
Muy limpio.
Román de Jesús
4 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Yaritza
18 dec 2021
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unico. La gata que se mete en las habitaciones.
No hay cobijas en el lugar y las toallas de baño raspan.
Yaritza
3 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
30 nov 2020
Manager did not show up until 2:50pm ... checkin is at 2pm.p
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Vishal
26 mrt 2020
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel manager ripped me off. Pictures misleading
-Was charged a tax even though nothing of this was mentioned in hotels.com confirmation of reservation email. Nothing was mentioned on the website either. This tax is only for people from Colombia, but I am a Dutch National and should'nt be charged this tax.
-The room doesn't look like anything as shown on the picture. Very, very small. TV had 4 channels. The walls and doors look awful.
-Toilet paper provided is sandpaper. The bathroom is very, very small. Not able to use toilet comfortably.
-The hotel is quite far from the beach. It is a near a beach which is empty most of the time. If you want to go to the beach where are all te people are, you have to walk for about 15 minutes or take a taxi.
-Only positive thing I can mention is the cleanliness of the room and cleaning staff are really friendly.
Vishal
7 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
HEIDI
24 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
HEIDI
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jonah
23 feb 2020
Positief: Personeel en service
A little bit lacking
Beds were not comfortable. We saw a cockroach. The manager was nice.
Jonah
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Miguel Angel
27 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Estuvo muy bien pero...
Estubo bien, mi familia. Sintió super acogedor el apartamento y son. Muy amables en general en este lugar. Lo. Único que no fue totalmente de mi agrado fue que cobro de más de lo. Que decía mi reservacion (se supone decía 130.000 y cobro 150.000) del resto la experiencia nos gustó bastante
Miguel Angel
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Johnnybgud
21 nov 2019
Positief: Netheid
Cerca la playa.... siempre en construction en el edificio, y el asphalto de la calle principal deja polvo por todos lados.....
Johnnybgud
2 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
fernando
22 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel ideal para unas merecidas vacaciones
Recomendaría este hotel. No es un hotel de lujo, pero es cómodo para lo que uno de turista necesita: bien ubicado, en zona residencial, nada bullicioso, el sector muy tranquilo, sano, bien aseado, buena atención de sus anfitriones, cerca a la playa, buenas conexiones de rutas de buses, centros comerciales, restaurantes, etc. Incluso, el transporte público te lleva hasta Taganga, el cual te puedes embarcar a Playa Cristal, hermosa playa de aguas super cristalinas, muy hermosas.
fernando
7 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cristian Camilo
13 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buen hotel buen precio
Limpieza diaria de la habitacion, buena ubicacion cerca de la playa del rodadero y cerca de lugares para comer.
Cristian Camilo
5 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Rodrigo
28 mrt 2018
Negatief: Personeel en service
OJO QUE NO TE PASE A TÍ!!!
El hotel engaña a los huéspedes ofreciendo un apartaestudio y cuando haces la reserva te sale por una habitación doble super pequeña. Yo hice el reclamo con la página de internet abierta en el engaño que les digo y el administrador accedió a cambiarme la habitación sin ningún costo extra ya que en la página de hoteles.com aparecía disponible dicho apartamento para los mismos días que yo lo tomaba en $441.000; hoy una semana después veo con sorpresa que este individuo afectó mi tarjeta de crédito por $112.288 adicionales a los $ 449.152 que le pague en efectivo con mi tarjeta débito.
Rodrigo
Geverifieerd
4/10 – Slecht
BW
21 feb 2018
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Hotel The Shining
It did not suit me. Booked for 4 nights. Stayed for 2. Front desk person hardly there. No one to help me take my suitcase down from the 3rd floor; no one to help get a cab when I left. It was the emptiness of the hotel that gave me an eerie feeling. I might have been the only guest the first night. There were more supermarkets than restaurants in the area. I was expecting a hotel in a busy tourist area (my mistake), but I was expecting a hotel experience with the usual services and nearby conveniences.
BW
4 nachten verbleven in februari 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
ROLANDO ANDRES
21 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
super
ROLANDO ANDRES
3 nachten verbleven in november 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bernard
30 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent service by Mauricio, the owner, and his son Juan...very attentive!
Bernard
1 nacht verbleven in juli 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
LADY JOHANNA
7 mrt 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
HOTEL CÓMODO Y LIMPIO
Este hotel es muy bueno para pasar en familia, ofrece las comodidades necesarias para descansar después de un día en la playa. Si es la primera vez que vas a Santa Marta te recomiendo este hotel ya que el administrador te orientará sobre los sitios turísticos que puedes visitar y cual es la mejor opción para acceder a ellos.
LADY JOHANNA
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 nov 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
hotel limpio- bien ubicado en el sector
Si bien no hubo ninguna novedad en la estadia, esperaba una habitacion mas grande. con nevera propia y no una comunal / compartida. falta una area comun donde se pueda tomar alimentos.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
David
17 okt 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tukasa 100% recomendado
Muy buen hotel, ubicado cerca a los sitios de interés en Santa Marta. Recomendadisimo!
David
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
angelica
5 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ambiente familiar
Excelente ambiente familiar, cerca a la playa y múltiples opciones para alimentación
angelica
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
angelica
1 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideal Para viajar en familia
Ya me había hospedado en este hotel y como dije anteriormente es ideal para viajar en familia.
En esta ocasión toda nuestra familia quedo encantada con el servicio, ubicación y precio del HOtel
angelica
Geverifieerd
8/10 – Goed
Francisco
12 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El hotel es muy limpio, el personal muy amable.
Las habitaciones son cómodas, tienen aire acondicionado y algunas con balcón, el sitio es seguro, no queda tan cerca a la playa, pero esto permite conocer mas de lugar y caminar los alrededores.
Francisco
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
1 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buena Opcion para Reservar
La habitacion es un poco pequeña, pero no deja ser comoda. La cercania a la playa ppal del rodadero creo que es una de sus ventajas.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
es un buen lugar, aunque el propietario es muy psicorigido, en general es agradable
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
19 jul 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
bien, pero le falta
En general bien, pero le faltan detalles de atención que pueden mejorarse: agua, café
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
angelica
23 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente ambiente Familiar
La ubicación esta excelente, para parejas la habitación no es tan fantástica pero para un ambiente familiar es lo ideal.. Sin duda regresaría!!
angelica
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cata
27 apr 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Awesome hotel walking distance to Rodadero
This place was super hospitable! Walking distance to Rodadero, supermarket, bakery, beach and great lunch spots that are very traditional! Place is super clean, AC gets really cold hen turned on!
The centro and other places like pozos Colorados are really close!