
Vakantie en citytrip naar Sacré-Cœur
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
Samen is beter
Bespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Sacré-Cœur
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.



Les Lofts de la Barricade – Par Les Lofts Vieux-Québec
Old Quebec
per persoon
25 okt - 31 okt
1 uur geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Paris (CDG) naar Internationale luchthaven Jean Lesage (YQB)
9/10 Wonderful! (272 beoordelingen)
Check-in is hopeloos. Kreeg geen toegangscode vantevoren enkel bericht 2 uur voor Inchecken dat ze nog creditcard gegevens nodig hadden. (Alles was al betaald overigens). Maar ja..... onderweg natuurlijk geen internet en dat had ik ze tevoren laten weten. Parking bij accommodatie was er niet, enkel parkeerterreinen in de buurt. Daar hadden ze prepaid plek geregeld. Ze stuurden ons alleen naar verkeerde terrein. Bij elkaar 2 uur bezig geweest om binnen te komen.
Appartement is fantastisch! Twee ruime slaapkamers, grote bedden met ieder eigen ruime badkamer. Allemaal even nieuw en netjes. Er is alleen wel bouwterrein naast op zo'n 10 meter afstand waar om 6 uur 's ochtends de herrie begint. Ligging heel centraal op loopafstand van alles.
Beoordeeld op 10 mei 2024

Tophotels in Sacré-Cœur

Canopee Lit
303, Chemin De L'anse De Roche, Sacre Coeur, QC
De prijs is € 144 per nacht van 14 sep tot 15 sep
€ 144
14 sep - 15 sep
inclusief belastingen en toeslagen
8,6/10 Excellent! (93 beoordelingen)
slapen in een boomhut
"het uitzicht is prachtig en je slaapt in een boomhut dus weet je wat je te wachten staat. Het bed was wat minder maar zoals ik al zei je weet wat je kan verwachten het was een unieke ervaring. ontbijt was lekker en leuk geserveerd"
Beoordeeld op 4 okt. 2018

Hotel - Motel Georges
135, Bateau passeur, Tadoussac, QC
De prijs is € 106 per nacht van 14 sep tot 15 sep
€ 106
14 sep - 15 sep
inclusief belastingen en toeslagen
7/10 Good! (778 beoordelingen)
"Het ligt erg centraal, makkelijk parkeren."
Beoordeeld op 30 jul. 2022

Hôtel Tadoussac
165, rue Bord de l'Eau, Tadoussac, QC
8,2/10 Very Good! (706 beoordelingen)
Zeker een aanrader!
"Geweldige locatie, dicht bij de cruise om naar walvissen te spotten. Heel lekker onbijt met ruime keuze en het restaurant voor het avondmaal was echt top."
Beoordeeld op 25 sep. 2018
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken
Observation de l'Ours Noir
Kom meer te weten over de lokale geschiedenis van Sacré-Cœur als je een uitstapje maakt naar Observation de l'Ours Noir. Verken de parken en het havengebied wanneer je in de omgeving bent.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.