Lovely 5-bed House in Saas-fee ligt in Saas-Fee. Bezoek Zwitserse Ski- en Snowboardschool Saas Fee en Wintersportplaats Saas-Fee als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Tour Monte Rosa en Mattmarksee. Bekijk onze reisgids voor Saas-Fee
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: CHF 500 per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 mei betaal je CHF 4.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 31 oktober betaal je CHF 4.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van CHF 500 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Lovely 5 Bed House In Saas Fee
Lovely 5-bed House in Saas-fee Saas-Fee
Lovely 5-bed House in Saas-fee Residence
Lovely 5-bed House in Saas-fee Residence Saas-Fee
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lovely 5-bed House in Saas-fee?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Lovely 5-bed House in Saas-fee inchecken?
Inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lovely 5-bed House in Saas-fee uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Lovely 5-bed House in Saas-fee?
Deze residentie in Saas-Fee ligt op 15 minuten wandelen van Zwitserse Ski- en Snowboardschool Saas Fee, Hannig-gondola en Tour Monte Rosa. Ook Saaser Museum en Saas-Fee Gidsen - Privé Dagtochten liggen op 2 km afstand. Kabelbaanstation Saas-Fee Alpin Express ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Saas-Fee (Hannig) is het 11 minuten wandelen.