Flann O'Brien Rooms bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation. Trevifontein en Spaanse Trappen zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Station Repubblica - Teatro dell'Opera - 6 min. wandelen
Rome (XRJ-Station Roma Termini) - 9 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 45 min. rijden
Restaurants
La Cucina Nazionale
2 min. wandelen
Doveralù
2 min. wandelen
McDonald's
1 min. wandelen
Tosca - Trattoria Pinseria
2 min. wandelen
La Buca Romana
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Flann O'Brien Rooms
Affittacamere vlak bij Trevifontein
Flann O'Brien Rooms ligt op een steenworp van Spaanse Trappen en Piazza di Spagna en biedt autoverhuur ter plaatse, een bar en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Limousine- of autoservice, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Een kluis bij de receptie, bagageopslagruimte en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Flann O'Brien Rooms hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 35 per dag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Limousine-/autoservice
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
1 gebouw
Gebouwd in 2008
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 30 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 10.00
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 35 per dag
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 10.00
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De kamers bevinden zich in het hoofdgebouw aan de Via Nazionale 17, of aan de Via Firenze 47. Het verzamelpunt bevindt zich aan de Via Nazionale 17.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Flann O'Brien Rooms
Flann O'Brien Rooms Condo
Flann O'Brien Rooms Condo Rome
Flann O'Brien Rooms Rome
Flann o`Brien Rooms Hotel Rome
Flann O'Brien Rooms Rome
Flann O'Brien Rooms Affittacamere
Flann O'Brien Rooms Affittacamere Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Flann O'Brien Rooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Flann O'Brien Rooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Flann O'Brien Rooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Voor een bedrag van EUR 10.00 kun je laat uitchecken.
Waar staat Flann O'Brien Rooms?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Via Nazionale, Basilica di Santa Maria Maggiore en Via Veneto. Ook Trevifontein en Spaanse Trappen liggen op een kwartiertje wandelen. Station Repubblica - Teatro dell'Opera ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Barberini is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Flann O'Brien Rooms
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,8
Locatie
8,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 105 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 38 van 105 beoordelingen
8 - Goed
38
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 105 beoordelingen
6 - Redelijk
15
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 105 beoordelingen
4 - Matig
10
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 105 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
8/10 – Goed
Henk, waarschoot
12 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Behulpzaam personeel. Op wandelafstand van alle bezienswaardigheden....
Henk
2 nachten verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
Naomi, Alkmaar
4 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Erg fijn en centraal gelegen hotel!
Het hotel is op loopafstand van het collosseum en je kan er na een leuke dag uit, ook erg goed eten en gezellig een drankje doen!
Naomi
3 nachten verbleven in juni 2017
2/10 – Ontzettend slecht
Camilo
13 apr 2022
Camilo
3 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
luis hugo
5 jun 2020
luis hugo
19 nachten verbleven in mei 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
10 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff was super friendly! Very welcoming. Our main purpose is to see the city. We simply sleep there for 7hrs and leave. It had everything we needed.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
caterina
22 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo
Hotel pulito comodo e carino, sopra un pub irlandese, con ottima birra e buon cibo la zona è perfetta per spostarsi con i mezzi oppure a piedi, la stazione Termini a 5 minuti di cammino
caterina
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
7 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Persoonallinen paikka irkkupubin yläkerrassa. Alennukset Pubissa ja ystävällinen henkilökunta. Iltaisin livemusiikkia. Hyvä kansanomainen paikka, jossa palvelut kohdallaan. Ei kuitenkaan sovellu liikuntarajoitteisille. Sijainti hyvä sekä kauppoihin että nähtävyyksiin nähden. Poikkeava kokemus.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 mei 2019
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Bahar
7 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Oldukça temiz.konaklama konusunda verdiği fiyata göre iş görür bir otel.altındaki pub çok tatlı.akşamları hep orada takıldık.sadece kahvaltısı çok zayıftı.üç gün kruvasan verdiler.
Bahar
4 nachten verbleven in maart 2019
4/10 – Matig
TheCraftons, Arkansas, U.S.
Reisde met familie
23 mrt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Two positives about this property. It was clean and the location. If you would like to get some sleep, DO NOT BOOK THIS PROPERTY! Regardless of what you read about sound proofing, our room was not. Screaming, yelling, chanting coming from the bar below until the early hours of the morning almost every night.
TheCraftons
6 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
27 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La ubicación es ideal.
Lo peor el desayuno pero es suficiente.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
comodissimo per visitare Roma. Personale gentile, buona colazione e così pure il ristorante del pub e la musica dal vivo. Unica piccola pecca la dimensione della stanza.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in december 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
29 nov 2018
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Son unas habitaciones que pertenecen a un pub, es más un bed and breakfast que un hotel. Y no tiene nada que ver con las imágenes de la web
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Olaris
8 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was very nice
Olaris
2 nachten verbleven in september 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Lazer, Ny
3 okt 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very bad service no one to talk to.
not clean.
No cancelation policys
Lazer
1 nacht verbleven in oktober 2018
4/10 – Matig
Karen
27 sep 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Meget skuffende
Beliggenhed er perfekt, kan gå til de fleste attraktioner.Personalet er venlige og hjælpsomme, morgenmad er en croissant, juice, pakke med små toastbrød, og eller kaffe /the.
Der er ikke beskidt, men det kunne godt bruge lidt maling samt renovering. Hotels glemmer lige, at fortælle at værelserne LIGGER oven på pubben, og at der er live musik til kl 02 om natten. Det synes jeg trækker gevaldigt ned, har sovet ca 4 timer hver nat, samt enormt meget banken og smækken med dørerne, fra pubben ikke de andre gæster.
Man skal selvfølgelig påregne lidt støj, da pubben ligger under værelserne, men i den grad.
Har boet flere forskellige steder i Rom, har aldrig oplevet støj i sådan grad.
Karen
3 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Gladys, Chandler AZ
17 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location to cafes/next to Irish Pub!!!!
Check in was great, speedy and Giovanni was very helpful took out a map, marked close by areas to go ck out, walked us to the room (not in the check in spot) and explained all that needed. The morning ws loud with some banging and loud noise going on in the hallway so after being out all day and tired the loudness at 8-10am was not appreciated. The room was as expected, small but we knew that. The pictures do no match as far as the comforters, decor etc but the rest of it was on point. Also the site showed "iron/iron board" and there wasn't one to be found but we didn't call or ask for one so maybe that is the key. Overall except the noise in the early morning all was GREAT!
Gladys
2 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Mona
16 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vi havde 4 overnatninger. Alt var helt iorden. Meget god beliggenhed for både at gå rundt i Rom, men også meget nemt at tage bussen.
Restaurante var lidt dyrt, men det var live musik hver aften som var rigtig hyggeligt at afslutte dagen med.
Kan kun anbefales.
Mona
4 nachten verbleven in september 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
7 jun 2018
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Small Rooms above the bar restaurant
- Rooms were not the same as the photos, tiny rooms with very little space and ventilation
- Air conditioning was not functioning
- Breakfast was bad, packaged toast with drink and a croissant with jam and chocolate spread.
- Unable to upgrade breakfast for the difference in price (had to pay full)
- Would recommend staying elsewhere
- Wouldn’t have stayed here had we known the AC was broken (no compensation provided)
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2018
4/10 – Matig
Damien
6 apr 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Disappointing
We booked for 4 people 3 adults 1 12 year old in arrival we were told no its only for 3 after a lot of arguing and proof of booking thwy put in an extra bed made the room very uncomfortable also bed and breakfast we got a croissant coffee and orange juice we were informed after the mix up on checking in we could have anything for breakfast false advertising and rude staff very disappointing
Damien
10/10 – Uitstekend
Fabio
11 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Avaliacao
Muito boa localizaçao e otimo café
Fabio
4 nachten verbleven in februari 2018
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
20 nov 2017
Negatief: Comfort kamer
No real windows in our room and the shower box was too small. Very well located close to roma Termini
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in november 2017
8/10 – Goed
Giorgia, Chieti, Abruzzo
9 nov 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Albergo buono per visitare Roma
Albergo comodo e vicino alla fermata metro e autobus. Colazione particolare perché all'interno di un pub. Camera pulita e personale disponibile. A 5miuti a piedi dalla chiesa di Santa Maria Maggiore. L'unica cosa un po' scomoda, il fatto che non ci sia il bidet.
Giorgia
1 nacht verbleven in november 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buen hotel, cerca de todo.
Muy cómodo, estoy muy conforme y se lo recomiendo a todos.
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in oktober 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
2 sep 2017
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
If you are looking for cheap hotel, it may be ok
Towels are not changed everyday without any additional request and room cleaning may not done properly