Red Roof Inn Roanoke Rapids ligt in Roanoke Rapids. Bezoek Chockoyotte Country Club en Weldon Mills Distillery als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Lake Gaston en Goat Island. Bekijk onze reisgids voor Roanoke Rapids
1911 Julian R Allsbrook Hwy, Roanoke Rapids, NC, 27870
In de buurt
Lake Gaston
23 min. rijden - 23.6 km
Vidant North Hospital
17 min. wandelen - 1.5 km
Chockoyotte Country Club
3 min. rijden - 3.0 km
Dunn Center for The Performing Arts
37 min. rijden - 69.9 km
Hot Wheels Amusment Park LLC
39 min. rijden - 73.5 km
Restaurants
Sheetz
7 min. wandelen
Sonic Drive-In
3 min. rijden
McDonald's
6 min. wandelen
Chick-fil-A
12 min. wandelen
Cook Out
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Red Roof Inn Roanoke Rapids
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis continentaal ontbijt, een wasserij en een businesscentrum vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Red Roof Inn Roanoke Rapids. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een snackbar/deli.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een automaat, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een 24-uurs receptie
Meertalig personeel
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de prijs-kwaliteitsverhouding en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 96 kamers bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Televisies met kabelzenders
Koelkasten, microgolfovens en gratis kinderbedden
Gelijkaardige accommodaties
SureStay Plus Hotel by Best Western Roanoke Rapids I-95
Roanoke Rapids
SureStay Plus Hotel by Best Western Roanoke Rapids I-95
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 10.00 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Wasserij
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
2 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1983
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 04.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kan je bij deze accommodatie met een geldig militair identiteitsbewijs inchecken
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 17 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
6 Roanoke Rapids Nc
Red Roof Inn Roanoke Rapids Hotel
Red Roof Inn Roanoke Rapids Roanoke Rapids
Red Roof Inn Roanoke Rapids Hotel Roanoke Rapids
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn Roanoke Rapids?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn Roanoke Rapids?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn Roanoke Rapids van één nacht voor twee volwassenen op 28 apr. 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Roanoke Rapids inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 04.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Roanoke Rapids uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn Roanoke Rapids?
Dit hotel in Roanoke Rapids ligt op 1,7 km van Vidant North Hospital en op 2,4 km van Chockoyotte Country Club. Ook Weldon Mills Distillery en Royal Palace Theatre liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn Roanoke Rapids
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
6,6
Voorzieningen
8,2
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 338 van 1003 beoordelingen
10 - Uitstekend
338
Gastenscore: 8 - Goed. 295 van 1003 beoordelingen
8 - Goed
295
Gastenscore: 6 - Redelijk. 169 van 1003 beoordelingen
6 - Redelijk
169
Gastenscore: 4 - Matig. 121 van 1003 beoordelingen
4 - Matig
121
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 80 van 1003 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
80
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Robin
Reisde met partner
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Price was right for one night. Wouldn't stay longer there. Refrigerator was noisy all night. Place was clean but smell was too strong... floral smell. Coffee was good. Lots a restaurants nearby. Convenient location, right off I95.
Robin
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
George, Melbourne
Reisde met huisdieren, Reisde met familie en kleine kinderen
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location with nearby restaurants. Adequate cleanliness. The bed springs were noisy and uncomfortable. Very pet friendly.
George
1 nacht verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Michael
28 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bed was broke and noisy. The faucet was broke and the water pressure was awful. The entrance smelled like weed. The breakfast was limited. The clerk in the morning on 3/28 was rude. Overall is was a very low tier hotel.
Michael
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
GERALD L
19 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The Good:
The price was right compared to other nearby hotels. Plenty of food and shopping nearby. Walmart is close.
The room had a fridge and microwave. Staff was nice and polite.
Room was simple and appeared clean.
Basic breakfast is included. I ate elsewhere as I needed better food for a long day.
The bad:
I didnt get much sleep the first night because of a low battery in a smoke alarm.
Some of the doors of the nearby rooms slam loudly and woke me up a couple times.
My card was charged $75 more than it should have.
GERALD L
4 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Dominick
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Dominick
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
barry
10 mrt 2026
Cheap stay served the needs. Stayed because thy offered breakfast as well.breakfast is basically cereal and muffins.
barry
5 nachten verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Jonathan
Reisde met familie en kleine kinderen
8 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was dirty. Hair still in the tub. No hand soap. Would not stay again! Woman at the desk smoked non stop right in front of the exit door. Poor breakfast offered as well.
Jonathan
1 nacht verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Kimberly
Reisde met familie
6 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
You get what you pay for this one. The first room was untouched by the previous guest. The second room, which my daughter did not want to take, was ok. Beds made with still-wet bedding but clean. Wood floors needed to be mopped, food in the chairs, and attached to the bed frame, yucky!!! Again, you get what you pay for!! Keep traveling right past this property!! The young lady at the counter very pleasant.
Kimberly
1 nacht verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Devin
4 mrt 2026
Devin
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
MYRON
Reisde met familie
4 mrt 2026
Negatief: Voorzieningen
thier was a stores and other eatery threre
MYRON
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Kelly
27 feb 2026
Kelly
7 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
CARLA
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
clean, good access restaurants
CARLA
1 nacht verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Patricia
22 feb 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Terrible beds!!
Patricia
1 nacht verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Nicasio
Zakenreiziger
13 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The floor was wet. Probably from rain leaking from the window. Bed should be replaced. I could feel the springs. Continental breakfast was far from a breakfast.
Nicasio
1 nacht verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Paula
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
13 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place is too run-down, it smells really bad, it's too old, and I don't recommend it at all.
Paula
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Marisa
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
12 jan 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Is just to spend the night, hotel need major update.
Marisa
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Daniel
9 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, staff was great, 1/2 of bed was in terrible shape and needs replacing. Breakfast was acceptable.
Daniel
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Belinda, San Antonio
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
7 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean!, and the front desk lady was really nice and helpful, I am not sure ( I am bad remembering name) but I think her name is Chris. Great Job Chris
Belinda
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Keith
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed the stay. The room was very comfortable. Easy in and easy on from I-95.
Keith
1 nacht verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Jeffrey
Reisde met partner
4 jan 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Check in was extremely slow. Soap dispenses in the shower did not work. The toilet paper holder was broke, and the toilet paper was sitting on the bathroom vanity. The refrigerator in the room did not have a freezer. Very discouraging experience after driving 12 hours and just looking forward to a pleasant stay.
Jeffrey
1 nacht verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Kimberly
3 jan 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid
The staff was friendly and welcoming and the check-in process was easy, but the hotel and room felt run-down and in need of repairs and redecorating.
Kimberly
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Laurel
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kind employees.
One bed was comfortable but the other was not. That bed also was very loud. Outlet in bathroom is malfunctioning.
Laurel
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Patricia
Reisde met familie
31 dec 2025
Positief: Personeel en service
The room was clean but the hotel definitely needs a refresh. The metal bases of the lamps were rusty. There were no tissues. Old drips were on the wall. The toilet paper dispenser was half out of the wall. You get what you pay for - great price but lower your expectations.
Patricia
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Nicolas
28 dec 2025
Nicolas
1 nacht verbleven in december 2025
4/10 – Matig
John
28 dec 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Don’t want to beat up a small business but the hotel has seen better days. Signs of water damage in the room. Poorly cleaned. Dusty. Obviously stained bath mat, dingy towels, blood spots on fitted sheet and one of the pillow cases. There’s really no excuse for this. They don’t seem especially busy. Baffled by hi median score, tbh. Very polite at check-in, at least. Won’t return and would opt for higher scores hotel in location.