Geheel appartement
Swan Double Studio for 2
Dit appartement met een keuken ligt op enkele stappen van Laugavegur
Fotogalerie voor Swan Double Studio for 2





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 200
inclusief belastingen en toeslagen
30 jan - 31 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Midtown Reykjavik - Standard Double or Twin Room
Midtown Reykjavik - Standard Double or Twin Room
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 204
inclusief belastingen en toeslagen
7 feb - 8 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
644a7a2ccd2fe80038ab1363
Over deze buurt

Reykjavík, Reykjavíkurborg
In de buurt
Laugavegur1 min. wandelen - 0.1 km
Harpa6 min. wandelen - 0.5 km
Hallgrimskirkja (kerk)8 min. wandelen - 0.7 km
Stadhuis van Reykjavík10 min. wandelen - 0.9 km- IJslands Fallusmuseum6 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
- Reykjavik (RKV-Binnenlandse luchthaven Reykjavik) - 11 min. rijden
Restaurants
- Bakarí Sandholt3 min. wandelen
- Dillon Whiskey Bar3 min. wandelen
- Kaffibrennslan3 min. wandelen
- Lebowski Bar4 min. wandelen
- Te & Kaffi3 min. wandelen


