IntimaTerraza con vista a la mejor calle de Qro.
Hotel in Querétaro, in de buurt van Aquaduct van Santiago de Querétaro
Fotogalerie voor IntimaTerraza con vista a la mejor calle de Qro.





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 107
inclusief belastingen en toeslagen
7 jan - 8 jan
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Misschien vind je dit ook leuk

Hotel Villa Mexicana Golf Resort
El Pueblito
- Zwembad
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.8 van 10, Uitstekend, 100 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Santiago de Querétaro, Qro.
Over deze accommodatie
IntimaTerraza con vista a la mejor calle de Qro.
Gelijkaardige accommodaties

Master Suite en Casa Realm en el corazon de Qro.
Master Suite en Casa Realm en el corazon de Qro.
- Airconditioning
De prijs is € 88
inclusief belastingen en toeslagen
7 jan - 8 jan
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.











