
Vakantie en citytrip naar Quartier du Port
Foto van Jean Michel Faraut
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

SoBlue Hotel
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.092, de prijs is nu € 729 per persoon
€ 729
per persoon
24 jun - 30 jun
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Nice (NCE)
8,2/10 Very Good! (605 beoordelingen)
Hotel was een goed hotel voor de dagen dat we er verbleven. Parkeer terrein was goed voor de deur op eigen terrein. Ontbijt was goed en lekker. Loopafstand een heel leuk restaurant Bistro & Co om te eten en 15 min rijden is het oude Antibest winkelcentrum waar het ook heel leuk en gezellig is.
Kamers waren op zich wel netjes alleen de douche was niet schoon. Langs de kitranden en tussen de voegen van de muur tegels onderaan was er zwarte schimmel. Ik douche dan zelf niet echt prettig. Ik had gelukkig eigen schoonmaak middelen bij me waardoor ik het een beetje schoon kon maken. Helaas kreeg ik de schimmel niet weg. Dus gingen we op onze teenslippers douche, omdat het voelde niet hygiënisch om met blote voeten te douche. Buiten de douche lag ook veel kalkaanslag op de vloer, dat kwam waarschijnlijk omdat de douche cabine lekt als er water langs glas glijd.
Loopafstand heb je wel een strand. Dit is wel een strand zonder zand maar met stenen ook in het water lagen stenen dat deed ons te pijn aan onze voeten. Wij wilde echt zand dus waren we ergens anders gegaan voor onze stranddag.
Er rijden ook een treinen langs het hotel en er is een restaurant naast de hotel die in de avond hele harde muziek draait. De trein hoor je bijna niet en wij zaten best ver van het restaurant namelijk in het dolfijnen gebouw dus waar wij zaten hadden we geen erge last van muziek van het restaurant
Verder hebben we wel genoten van ons verblijf bij Marineland hotel.
Beoordeeld op 10 aug 2024

Le Riviera Collection, BW Signature Collection
Nice City Centre
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.950, de prijs is nu € 1.060 per persoon
€ 1.060
per persoon
20 jul - 27 jul
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Luxemburg (LUX) naar Nice (NCE)
8,8/10 Excellent! (372 beoordelingen)
heel aardig en behulpzaam personeel netjes maar kamer veel te warm
Beoordeeld op 15 apr 2025


Hotel De Provence
Cannes City Centre
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.369, de prijs is nu € 845 per persoon
€ 845
per persoon
20 jul - 27 jul
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Luxemburg (LUX) naar Nice (NCE)
9,4/10 Exceptional! (589 beoordelingen)
Excellent hotel where the guests feel very welcome. I most strongly recommend this hotel.
Beoordeeld op 10 sep 2023

Les Roches Rouges, a Beaumier hotel
Le Dramont
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 5.082, de prijs is nu € 3.183 per persoon
€ 3.183
per persoon
20 jul - 27 jul
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Luxemburg (LUX) naar Nice (NCE)
9,4/10 Exceptional! (134 beoordelingen)
The location is beautiful. The management is not on point at all. Prices are overrated. 50 euro’s for a bottle of martini Brut is just scandalous. the quality of the dishes is not always the same from the downstairs restaurant. Breakfast is good.
Beoordeeld op 23 mei 2019
Tophotels in Quartier du Port

Albert 1'er Hotel Nice, France
4 avenue Max Gallo Nice Alpes-Maritimes
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 235 per nacht van 10 jun tot 11 jun
€ 235
10 jun - 11 jun
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Excellent! (1.016 beoordelingen)
Prima - beetje druk bij ontbijt
Beoordeeld op 15 feb 2026

Radisson Blu Hotel, Nice
223 Promenade Des Anglais Nice Alpes-Maritimes
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 257 per nacht van 14 jun tot 15 jun
€ 257
14 jun - 15 jun
inclusief belastingen en toeslagen
8,2/10 Very Good! (1.001 beoordelingen)
Ruime kamer en goede voorzieningen en ontbijt. Personeel was echt niet aardig op de rooftop bar, extreem langzaam en zelfs onbeleefd
Beoordeeld op 6 apr 2026

Hôtel Vacances Bleues Le Royal
23 Promenade des Anglais Nice Alpes-Maritimes
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 239 per nacht van 26 mei tot 27 mei
€ 239
26 mei - 27 mei
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Excellent! (1.017 beoordelingen)
Kamer met zee uitzicht is duurder, zou die niet nemen, s’avonds wil je waarschijnlijk het raam open en dan heb je last van al het lawaai, hotel ligt aan een drukke straat.
Beoordeeld op 25 apr 2026
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Populaire plekken om te bezoeken

La Condamine-markt
Tijdens je verblijf in Monaco kun je op zoek naar de mooiste souvenirs in La Condamine-markt. Verken al wandelend de pittoreske tuinen in de omgeving of ervaar de fascinerende musea.

Monte Carlo Formula 1-racecircuit
Elk jaar vormen de kronkelende straten het toneel van de Grand Prix van Monaco waarvan wordt gezegd dat het een van de zwaarste races is op de kalender van de Formule 1.

Casino Monte Carlo
Ontdek het glamoureuze hart van Monaco en waag een gokje aan de speeltafel of geniet gewoon van de luxe van deze vorstelijke plek.
Activiteiten

Hop-on hop-off sightseeingbus van Nice Le Grand Tour
€ 24
per volwassene
82% van onze reizigers beveelt dit aan

Dagtrip met kleine groep naar Monaco en Monte Carlo vanuit Nice inclusief stops langs Franse Rivièra
€ 92
per volwassene
98% van onze reizigers beveelt dit aan
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
