Vakantie en citytrip naar Port Alfred

  • Plan, boek en reis vol vertrouwen

  • Samen is beter

    Bespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
  • Vind de ideale optie

    Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
  • Zonder zorgen

    Plan, boek en beheer je reis op één plek

Op strandvakantie naar Port Alfred

De zilte zeelucht en de adembenemende uitzichten op het water zijn voorbeelden van wat je mag verwachten tijdens je Port Alfred-vakantie. Als je wat wilt besparen op je trip naar Port Alfred, dan hebben we een tip voor je: boek een van onze Port Alfred-pakketaanbiedingen. Selecteer er een in de buurt van Kings Beach, op enkel 3 kilometer afstand van het centrum, inclusief een populaire activiteit in deze omgeving. Je kunt ook kiezen voor een verblijf dichter bij East Beach, een andere schitterende kuststrook.

Alles wat je wilt weten over Port Alfred

  • Als jij droomt van het leven aan zee, verken dan eens onze strandhotels in Port Alfred. Uitzicht op het water en genieten van de frisse zeelucht – wat kun je nog meer wensen?
  • Pensions zijn ook een geliefde optie onder reizigers die verblijven in Port Alfred. Twee fantastische voorbeelden zijn Sheilan House en The Lookout Guest House.
  • In Port Alfred wonen zo'n 18,000 mensen. Misschien leuk om jezelf eens voor te stellen aan een van hen? Het is een fantastische manier om wat unieke tips voor je reis te ontvangen! Je kunt ook eens onze wat te doen in Port Alfred-pagina raadplegen.
  • Port Alfred-vakantieaanbiedingen bieden de uitgelezen kans om te besparen op interessante activiteiten. Sommige daarvan, zoals Kings Beach, East Beach en Great Fish Point Lighthouse verdienen sowieso een plek bovenaan je to-do-lijst.

Tophotels in Port Alfred

My Pond Hotel

My Pond Hotel

3.5 out of 5
33 Van Der Riet Street Port Alfred Eastern Cape
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 54 per nacht van 23 jun tot 24 jun
€ 54
23 jun - 24 jun
inclusief belastingen en toeslagen
My Pond Hotel
Royal St. Andrews Hotel, Conference Centre & Spa

Royal St. Andrews Hotel, Conference Centre & Spa

4 out of 5
19 St. Andrews Road Port Alfred Eastern Cape
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 101 per nacht van 30 mei tot 31 mei
€ 101
30 mei - 31 mei
inclusief belastingen en toeslagen
9,4/10 Exceptional! (88 beoordelingen)
Modern, net hotel
"Door samenloop van omstandigheden hier terechtgekomen. Uitstekend bevallen. Prima kamer, ruim, netjes, schoon. Kleine minpuntjes, maar dat kan ook aan ons verwachtingspatroon liggen zijn de WiFi die wel aangeboden wordt maar vaak net te zwak of niet werkend. Jammer. En soms krijg je een antwoord ..."

Beoordeeld op 20 dec 2016

Royal St. Andrews Hotel, Conference Centre & Spa
The Lookout Guest House

The Lookout Guest House

4 out of 5
24 Park Rd Port Alfred Eastern Cape
De prijs is € 63 per nacht van 1 jun tot 2 jun
€ 63
1 jun - 2 jun
inclusief belastingen en toeslagen
9,6/10 Exceptional! (23 beoordelingen)
een prachtig hotel, zeer gastvrij
"het appartement ziet er keurig uit, zeer ruim, met alle faciliteiten. Het ontbijt wordt gebracht door de hoteleigenares in een picknickmand. je kunt van te voren aangeven wat je wilt eten. Gastvrouw en gastheer zijn zeer vriendelijk. Het is een prachtige locatie met uitzicht over de indische oceaan ..."

Beoordeeld op 10 mei 2012

The Lookout Guest House
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

Ontdek de wereld met Expedia

*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.