Sei Stelle Mama bevindt zich in Historisch Centrum, een wijk in Polignano a Mare, en ligt vlak bij het strand. Verken de plaatselijke natuur bij Scoglio dell'Eremita en Strand van San Vito. Salviamo San Salvatore en Osservatorio Astronomico Sirio zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Polignano a Mare
Piazza Vittorio Emanuele 63, Polignano a Mare, BA, 70044
In de buurt
Spiaggia di Lama Monachile
2 min. wandelen - 0.2 km
Grotta Ardito-promenade
3 min. wandelen - 0.3 km
Standbeeld van Domenico Modugno
3 min. wandelen - 0.3 km
Cala Paura-strand
8 min. wandelen - 0.7 km
Museo Pino Pascali
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Stazione di Polignano A Mare - 9 min. wandelen
Bari (BRI-Karol Wojtyla) - 48 min. rijden
Restaurants
Mario Campanella il Super Mago del Gelo
2 min. wandelen
Lime
1 min. wandelen
La Casa Del Mojito
1 min. wandelen
Il Covo dei Saraceni
5 min. wandelen
La Cueva
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Sei Stelle Mama
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Strand van San Vito
Sei Stelle Mama bevindt zich dicht bij Scoglio dell'Eremita en biedt een gratis à la carte ontbijt, een terras en een koffiebar/café. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gratis wifi in de kamer, een wasserij en autoverhuur ter plaatse zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Limousine- of autoservice, fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en meertalig personeel
Een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en pillowtopmatrassen
Massages in de kamer, pantoffels en geluiddichte muren
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Limousine-/autoservice
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijke spa
Trapleuningen
Verlaagde stopcontacten in de badkamer
Visuele alarmen in de gangen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Pillowtop-matras
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Individuele aankleding
Kluisje
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50
Speciale incheckinstructies
Binnen de 5 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.00 uur te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 25 per dag
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sei Stelle Mama B&B Polignano a Mare
Sei Stelle Mama B&B
Sei Stelle Mama Polignano a Mare
Sei Stelle Mama Bed & breakfast
Sei Stelle Mama Polignano a Mare
Sei Stelle Mama Bed & breakfast Polignano a Mare
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sei Stelle Mama?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Sei Stelle Mama?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Sei Stelle Mama van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 405, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25 per dag.
Hoe laat kan ik bij Sei Stelle Mama inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 50 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 22.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Sei Stelle Mama uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 50 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Sei Stelle Mama?
Deze bed & breakfast ligt in Historisch Centrum, op 2,4 km van Scoglio dell'Eremita en op 3,7 km van Strand van San Vito. Stazione di Polignano A Mare ligt op 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Sei Stelle Mama
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
10
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 33 van 49 beoordelingen
10 - Uitstekend
33
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 49 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 49 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 49 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 49 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
burcu
26 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
burcu
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Karen
22 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Could not have been better, the staff was warm, friendly and welcoming! The rooms well-appointed and contemporary. I would love to come back and spend more time and would definitely stay here again.
Karen
3 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Anna
26 jun 2025
Anna
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Wagner
20 jun 2025
Wagner
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Marcelo B
6 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Marcelo B
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Saira
2 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cozy stay, in the heart of the town
Saira
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Roberto
Reisde met partner
2 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
Nous avons passé un merveilleux moment à cette hôtel,le personnel est très attentionné !!!
Roberto
1 nacht verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Marlo
Reisde met een groep
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Marlo
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
Reisde met partner
19 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We booked this hotel very last minute, and we really lucked out with how special it is! A family owned operation with an architecturally interesting building, in the ideal location. The owners and the staff were so genuine and helpful in every way. The breakfast was plentiful, and other meals for purchase were also great. They helped us with a day trip to Monopoli to the beaches, and gave great dining recommendations. We will miss this special hotel and hope to visit again soon!
Elizabeth
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
edward
Reisde met een groep
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was in the historical centre, perfect for all bars and restaurants. The rooms were very clean and nicely decorated, but very small.
edward
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Jerry
Reisde met partner
29 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
As soon as we booked the property, the owner and staff reached out to us to see if we needed anything or if we would like to arrange a pickup at Bari airport.
Our flight was delayed by 2 hours which made a late arrival. The owner managed the van to pick us up and the driver held up a sign when we exited baggage claim. The driver helped us with our luggage.
We had a significant amount of luggage traveling for 3 weeks working and vacationing so the owner offered us a larger room at check in for a reasonable price.
The entire staff supported us and the coffee and breakfast were excellent. The room was very clean and comfortable.
We recommend this property if you are coming to visit the town of Puglia Del Mar!
Jerry
1 nacht verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Catherine
13 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The property, although clean and modern was incredibly noisy. The music in the rooftop bar continued until 2am each morning and the local glass collection service started from 7am. It was difficult to get to sleep and stay asleep because of the lack of soundproofing.
Catherine
4 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Karla
Reisde met familie
25 jul 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No es como se muestra en las fotos.Las habitaciones extremadamente pequeñas, con una cama pegada a la pared y el baño exageradamente chico.
El club de playa NO es del hotel, está en Monopoli.
Y su terraza es el Restaurant del hotel sin vista.
El personal muy atento pero no regresaría.
Karla
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Vânia Maria
17 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Foi maravilhosa nossa estadia, hotel nota 10!!!
A Senhora, que nos atendeu, acho que é a dona do hotel, foi especial conosco, super atenciosa! Amamos!!!
Vânia Maria
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Vânia Maria
12 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Foi maravilhosa nossa estadia, hotel nota 10!!!
A Senhora, que nos atendeu, acho que é a dona do hotel, foi especial conosco, super atenciosa! Amamos!!!
Vânia Maria
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Vânia Maria
10 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Foi maravilhosa nossa estadia, hotel nota 10!!!
A Senhora, que nos atendeu, acho que é a dona do hotel, foi especial conosco, super atenciosa! Amamos!!!
Vânia Maria
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Timothy
29 jun 2024
Timothy
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Miae
23 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They are the best people you can meet while you travel. They treat you like a family. The room was impeccable. Location is the best. For us departing early, they prepared fruits, breads and drinks. It was very impressive. This was our second visit to this hotel. Will recommend and stay again next time.
Miae
2 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Isabelle
Reisde met partner
10 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Liked, but did not love this property. The rooms are very small, there is just a few rooms at this hotel and no common areas so basically had to limit the time spent at the hotel as it was not pleasant. The staff went out of her way to make sure we enjoyed ourselves and very nice but there was just 1 person working every role at the hotel (parking, luggage, check-in etc) so there was a lot of waiting. I paid USD 500 for one night and it was not worth it for the price.
Isabelle
10/10 – Uitstekend
Catherine
Reisde met een groep
25 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A gem! Family run, charming, first-class service
Sei Stelle Mama was an absolutely wonderful place to stay! From the moment we arrived in town, we felt completed tended to and taken care of. The atmosphere is warm and caring, the breakfasts on the terrace were plentiful and delicious. I would definitely stay there again. HIGHLY recommend!
Catherine
2 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Lorraine
27 sep 2022
Lorraine
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Julien
12 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil et accompagnement de très grande qualité. Petit déjeuner avec des produits de grande qualité.
Julien
1 nacht verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Nicole
2 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing!
Great family hotel! They are very welcoming and go above and beyond! Use the rooftop deck for drinks- it overlooks the square for performances and no one was up there to enjoy the views! Amazing homemade breakfast fresh from their farm as well. Highly recommend staying here perfect location and arranged a car park for us
Nicole
1 nacht verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
18 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Exceptional hosts/owners. we ware treated more like friends than clients. Thanks to their advise and help we have enjoy our stay to full extend if not more. Location could not be better. property combines XVI building stones with stunning contemporary design as only Italians can do. Oh, and breakfasts fresh produce from own farm served on rooftop patio. Bravo Maria Angela and Andrea.