Gehele woning·Particuliere eigenaar

House

Fotogalerie voor House

Woonruimte
Woonruimte
Terrein van de accommodatie
Privékeuken
Woonruimte

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 12

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

House

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis biedt een wasmachine en een douche.
Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 9 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
2 in totaal (tot 9 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 15 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Peñas Blancas. Baldi-warmwaterbronnen en Los Lagos-warmwaterbronnen zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij La Fortuna-waterval en Arenal Volcano National Park. Arenal Adventure World en Puentes Colgantes del Arenal zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chachagua
Meer vakantiehuizen in Chachagua
Kaart
Bouveteiland

In de buurt

  • Pura Vida😍 Costa Rica = land of waterfalls:)
#life #culture
    La Fortuna-waterval
    48 min. rijden - 25.5 km
  • La Altura Uitzichtpunt
    20 min. rijden - 9.1 km
  • Eeuwig Regenwoud van de Kinderen
    22 min. rijden - 9.8 km
  • Baldi-warmwaterbronnen
    42 min. rijden - 24.8 km
  • Los Lagos-warmwaterbronnen
    43 min. rijden - 25.9 km

Lokaal vervoer

  • La Fortuna (FON-Arenal) - 25 min. rijden

Restaurants

  • El Fogón de Chela
    6 min. rijden
  • Soda Y Fruteria Mi Tata
    27 min. rijden
  • La Pollera
    17 min. wandelen
  • Restaurante Murillo's
    16 min. rijden
  • Soda Gusticol
    21 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij House?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat House?

Dit vakantiehuis in Peñas Blancas ligt op 15 km afstand van Eeuwig Regenwoud van de Kinderen, La Altura Uitzichtpunt en Arenal Adventure World. Ook El Salto Fortuna Rivier en Costa Rica Chocolate Tour liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over House