Geheel appartement
TAHITI - Condo Miki City Center
Dit appartement met een keuken ligt op wandelafstand van Markt van Papeete
Fotogalerie voor TAHITI - Condo Miki City Center





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
2 badkamersMax. aantal: 430 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Studio Kohai - Town center, parking and AC
Studio Kohai - Town center, parking and AC
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Parkeerplaatsen beschikbaar
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 0.35
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 2659DTO-MT
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
444786
Over deze buurt
dit appartement ligt in Papeete. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parc Bougainville en Place Jacques Chirac. Daarnaast kun je ook Robert Wan Pearl Museum en Thuis van James Norman Hall bezoeken, enkele culturele hoogtepunten.

Papeete
In de buurt
- Notre Dame-kathedraal - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Markt van Papeete - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Stadhuis van Papeete - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Port de Papeete - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Papeete Veerbootterminal - 12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Le Sully - 4 min. wandelen
- Café Maeva - 7 min. wandelen
- Brasserie Des Remparts - 3 min. wandelen
- Urban Café - 2 min. wandelen
- Tahiti Smoothies - 7 min. wandelen








