La Punta ligt in Otranto. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Waterkant van Otranto. Ga naar Strand van baia Dei Turchi en Strand van Alimini als je liever de natuur intrekt. Botanische tuin La Cutura en Giardini del Sole zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Otranto
Trav. A. Sforza, 18, Otranto, LE, 73028
In de buurt
Waterkant van Otranto
2 min. wandelen - 0.2 km
Spiaggia degli scaloni
8 min. wandelen - 0.7 km
La Cattedrale di Otranto
15 min. wandelen - 1.3 km
Il castello di Otranto
18 min. wandelen - 1.6 km
Haven van Otranto
10 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Stazione di Otranto - 9 min. wandelen
Bari (BRI-Karol Wojtyla) - 149 min. rijden
Restaurants
Trattoria Pizzeria Bibbo'
18 min. wandelen
Polperia
19 min. wandelen
Il Panettiere
10 min. wandelen
Retro Gusto
13 min. wandelen
Idro Bar
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Punta
Hotel vlak bij Waterkant van Otranto
Een terras, een tuin en een bibliotheek vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij La Punta. Naast een bar en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een à la carte ontbijt (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, gratis kranten en vergaderruimtes
Een lift, een feestzaal en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Punta hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 13 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 09.30 uur: EUR 9 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
1 gebouw
2 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 4 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 juni betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juli tot 31 augustus, EUR 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 september tot 31 oktober, EUR 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 9 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 80 per voertuig
Betaald parkeren: EUR 13 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie LE075057013S0011530
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Punta Hotel Otranto
Punta Otranto
La Punta Hotel
La Punta Otranto
La Punta Hotel Otranto
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Punta?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 13 per nacht.
Hoe laat kan ik bij La Punta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Punta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt La Punta een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 80 per voertuig.
Waar staat La Punta?
Dit hotel in Otranto ligt op 10 minuten wandelen van Waterkant van Otranto en Spiaggia di Porto Craulo. Ook Spiaggia degli scaloni en La Cattedrale di Otranto liggen op 2 km afstand. Stazione di Otranto ligt op 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Punta
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,6
Locatie
8,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 37 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 37 beoordelingen
8 - Goed
17
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 37 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 37 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 37 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
4/10 – Matig
Birgit
Reisde met familie
21 aug 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
On the pictures it indicates that there was seating options in the garden, but there wasnt. The parking garage was full,so we had to park on the street where parking was difficult and expensive. The shower did not close fully. The sink was blocked when we arrived. The tenant was not very friendly. When the Aircon did not work he wanted to make me believe that I was unable to manage the remote control to then find out that the battery was low. Apparently I oversaw that we did book without breakfast. When asking, they tenant did not even offer us to have breakfast. The safe was not securely installed. You could easily carry it out of the hotel room. The room and hotel was clean but absolutely overpriced for what you get and the service.
Birgit
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Simone
Reisde met partner
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel a 2 passi dal mare, a 15 minuti di cammino dal centro. Staff molto cortese.
Simone
9 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Cinzia
30 jul 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Posto semplice vicino al mare e 15 minuti dal centro
Cinzia
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
David
Reisde met partner
1 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ho passato una piacevole vacanza a otranto
L'hotel:
Ottima posizione per visitare otranto e per l'accesso in spiaggia senza utilizzare i mezzi
Le camere pulite e confortevoli
David
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Yaniv
30 okt 2024
Yaniv
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Judith
6 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Close to the beach.
Walking distance to town.
Clean, pleasant.
Staff very helpful.
Judith
1 nacht verbleven in juli 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Hayla
5 aug 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I booked the same day of my stay at 5 oclock in the afternoon. At 8 they called me to tell me not to go anymore because they will close tje reception. At 8 oclock in Italy im tje middle of the summer!! Of couse i couldnt believe it, I asked the guy to wait for me, I was 25 min away in the road. He was extremely rude and hanged up the phone on my face. At 8 30 I had to look for a new place to stay when I arrived in Otranto alone...I would never recommend this place to stay. The rudeness and disrespect is something bery uncommon in Puglia. Anywhere you will fond nice people so better to stay away from this place. On top of everything I asked tjem to return my money then and of course it didnt happen. A terrible experience
Hayla
1 nacht verbleven in juli 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Silvia
25 jun 2023
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
L’albergatore è stato scortese e non ci è venuto incontro per risolvere le diverse problematiche dell’hotel . Un hotel senza ascensore ! Abbiamo dovuto fare 2 piani a piedi con le valigie! Non funzionava il condizionatore che era andato in “ stand by “ , la Tv prendeva un solo canale e in più non avevamo neanche l’acqua calda ! Abbiamo dovuto fare le docce con l’acqua fredda
Silvia
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Marco
Reisde met een groep
27 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura si trova all'interno di un contesto di case abitate e/o affittate per i turisti. è in zona molto tranquilla e silenziosa . la struttura confortevole e il personale gradevole. la proprietà è stata molto cortese e cordiale nell'accoglienza e nel comprendere i bisogni emersi nel soggiorno . siamo soddisfatti . ottimo rapporto qualità prezzo . il mare è a pochi metri dalla struttura e servito da strutture idonee e ricettive capaci di soddisfare le esigenze culinarie serali. l'hotel è ben inserito e ha convenzionati i servizi di cui non dispone a tariffe concordate per il cliente . torneremo appena possibile.
Marco
1 nacht verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Studio
20 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo soggiorno
Mi sono trovato molto bene, personale gentile e disponibile, la camera piccolina (per me solo comunque più che sufficiente) ma ordinata e pulita.
Ottime le torte fatte in casa dalla proprietaria
Studio
7 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Thomas
27 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly and helpful staff, nice area
Nice and very friendly staff, who helped with my stay, from help about parking to where to go. Room was a bit small (but still big enough), and the bed not very comfortable. The area was very good as it was not in the middle of all the tourists, but only five-ten minutes walk from everything you wanted to see. Overall a good stay!
Thomas
1 nacht verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Sorin
12 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sorin
5 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service
It is a 3 star for a reason is all I can say. However , the breakfast was good and the family who runs the place is nice.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Christian, Trieste
23 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima struttura a due passi dal mare
Tutto ok bella struttura a due passi dal mare stanze pulite e dotate di aria condizionata,titolari gentili e disponibili,eccellenti le colazioni in cui vengono proposte gustose torte fatte in casa.
Consigliato.
Christian
5 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Sonia
24 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Awesome location, great staff, and clean!
Great location! Quiet area, a block from a spectacular beach with beach bar, and a 10 minute walk into the historic centre. Rooms were clean, beds were comfortable and breakfast every morning was delicious (especially the home made cakes!). The staff were very friendly and helpful. Would stay here again!
Sonia
5 nachten verbleven in juli 2017
2/10 – Ontzettend slecht
Gabriela
23 jul 2017
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Horrível
Horrível o tratamento dado não tinha ar condicionado não tinha wi fi último lugar que eu ficaria no mundo
Gabriela
24 nachten verbleven in juni 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
15 jul 2017
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
La posizione dell'hotel non è delle migliori, è nascosto dietro un altro hotel. Non c'è nessun cartello ad indicarne la direzione.
Hall carina, colazione buona con la possibilità di avere cappuccino e/o caffè espresso dal bar. Camere piccole, bagno un po' vecchio, ma soprattutto, senza sapone!!!!!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
Gerardo
5 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gerardo
3 nachten verbleven in mei 2017
8/10 – Goed
Salvatore, Napoli
14 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ho soggiornato presso l' hotel dal 10 al 30 luglio. Ottima la colazione a base di torte fatte in casa e prodotti locali. Camere pulite e con wi-fi di buona qualità. Forse l' armadio non è molto capiente per una doppia. Buona l' ubicazione dell' hotel in quanto molto vicino al mare ed a circa 7-800 metri dal centro storico : l' auto serve se si vogliono visitare le spiagge nei dintorno in quanto ad Otranto i mezzi pubblici hanno solo 2 fermate C(porto e stazione FS) e passono mediamente ogni 2 ore. L' hotel non ha l'ascensore quini se si hanno esigenze particolare è opportuno chiedere, già in fase di prenotazione, una camera al piano terra
Salvatore
10/10 – Uitstekend
Roger
7 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Roger
10/10 – Uitstekend
paolo..p.
21 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Elegantemente al top
4 giorni fantastici rilassanti, la colazione e sublime con cibi di casa ringrazio CARLO E FRANCESCA..... Ma la mamma dove la mettiamo a lei una decina di stelle ✨ Grazie
paolo..p.
8/10 – Goed
Gianluigi, Ceprano
2 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vivamente consigliato
Il punto di forza di questo hotel sono i proprietari,sempre pronti a soddisfare ogni esigenza del cliente. La posizione è perfetta perché abbastanza vicina al centro ma appena addentrato da poter fuggire dal caos se necessario. Il mare azzurro e limpido è a pochi passi a piedi. Otranto è molto piacevole da passeggiare di giorno e molto vivace la sera.
Gianluigi
8/10 – Goed
catarina
13 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
catarina
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
13 aug 2015
Negatief: Personeel en service
a due passi dal mare
un buon hotel per trascorrere vacanza ma nulla di grandioso, lo consiglio per il mare vicinissimo e per la zona tranquillissima e per la vicinanza al centro 10 minuti di cammino.