The Beach Tower Okinawa bevindt zich in Mihama, een wijk in in Chatan, en ligt in de uitgaansbuurt en aan het strand. Haven van Tomari en Cruiseterminal van Naha zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar American Village en Aeon Mall Rycom. Dierentuin van Okinawa en Zuidoostelijke Botanische Tuinen zijn ook een bezoek waard. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan kajakken of surfen/bodyboarden. Bekijk onze reisgids voor Chatan
Hotel met een chique stijl niet ver van American Village
The Beach Tower Okinawa ligt in de buurt van Araha-strand en verwent gasten met een overdekte mineraalrijke warmwaterbron (onsen), een terras en shoppen ter plaatse. Geniet van een sauna of 2 bubbelbaden om tot rust te komen en verwen jezelf met een massage. Het plaatselijke restaurant Chula Teeda serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een kluis bij de receptie
Een lift, een automaat en een 24-uurs receptie
Hulp bij uitstappen/tickets, barbecues en een feestzaal
Kamervoorzieningen
De 280 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bidets en bad/douchecombinaties
Lcd-televisies van 17 inch met kabelzenders
Koelkasten, microgolfovens (op verzoek) en kinderboeken
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.000 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: JPY 2.200 per persoon
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Chula Teeda
Dingen om te doen
2 bubbelbaden
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Sauna
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderboeken
Kinderwagen
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op verzoek
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (wekelijks)
Buiten
Aan het strand
Barbecue
Terras
Spa
Afzonderlijke ruimtes voor mannen en vrouwen in het openbare badhuis
Massage
Openbare onoverdekte warmwaterbron (onsen)
Openbare overdekte warmwaterbron (onsen)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
24 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Feestruimte
Gebouwd in 2004
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Aparte privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Lcd-tv van 17 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Microgolfoven op verzoek
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in november, december, januari, februari, maart en april gesloten:
Één van de zwembaden
Het strand
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 2200 per persoon
Betaald parkeren: JPY 1000 per dag
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
Beach Tower Okinawa
Beach Tower Okinawa Chatan
Beach Tower Okinawa Hotel
Beach Tower Okinawa Hotel Chatan
Okinawa Beach Tower
Okinawa Tower
Beach Hotel Chatan Cho
The Beach Hotel Okinawa
The Beach Tower Okinawa Hotel Chatan-Cho
The Beach Tower Okinawa Okinawa Prefecture/Chatan-Cho, Japan
The Beach Tower Okinawa Hotel
The Beach Tower Okinawa Chatan
The Beach Tower Okinawa Hotel Chatan
Veelgestelde vragen
Beschikt The Beach Tower Okinawa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij The Beach Tower Okinawa?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij The Beach Tower Okinawa van één nacht voor twee volwassenen op 27 apr. 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij The Beach Tower Okinawa?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1000 per dag.
Hoe laat kan ik bij The Beach Tower Okinawa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij The Beach Tower Okinawa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Beach Tower Okinawa?
Dit hotel in Mihama ligt aan het strand, in de uitgaansbuurt en vlak bij Sunset Beach en American Village. Ook Depot Island en American Depot liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Beach Tower Okinawa
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
9,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 333 van 663 beoordelingen
10 - Uitstekend
333
Gastenscore: 8 - Goed. 217 van 663 beoordelingen
8 - Goed
217
Gastenscore: 6 - Redelijk. 81 van 663 beoordelingen
6 - Redelijk
81
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 663 beoordelingen
4 - Matig
18
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 663 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Shimizu
Reisde met een groep
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
綺麗な景色、買い物に満足
Shimizu
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Bruno
5 apr 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel, in front of the beach and walking distance to the American village, they give you access to a facility that has swim pool heated and not heated and onsen!
Breakfast has lots os options but lack on quality, it’s better to try the restaurants at the American village.
The hotel should have some tours options, and better Welcome at the checking would made the experience better!
But I think it worth over all and I would go back again
Bruno
3 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
AYAKA
11 feb 2026
AYAKA
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Yukari
Reisde met familie
11 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
프론트, 식당 등 직원이 친절하며 편의 시설도 만족스럽습니다. 다만 객실이 노후가 느껴지므로 리노베이션이 필요합니다.
Young Kyun
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Brooke
2 jan 2026
Brooke
3 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Regina
30 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
The room is a bit outdated, but was clean. There were no plugs by the bed and the furniture and bed was a bit firm and uncomfortable. The view can't be beat in an ocean corner room.
Regina
7 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Tzuyuan
28 dec 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
房間老舊
Tzuyuan
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Giridhari
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place was amazing with an excellent view and comfortable room size
Giridhari
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Andrew
13 dec 2025
Andrew
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
IKUO
Reisde met familie
5 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
朝食バイキングが最高
無料で朝ビール飲み放題
IKUO
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
HITOMI
20 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
大満足でした!
HITOMI
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Soraida
6 nov 2025
Soraida
8 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kotaro
1 nov 2025
Kotaro
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Azu
31 okt 2025
Azu
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Ginger
Reisde met familie
29 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and spacious. Great view! Even watched fireworks over the beach.
The staff was helpful and courteous.
Great French toast at breakfast. Lots of selections for breakfast.
Pool was shallow but nice however the hot water pool was GREAT! We’d stay there again anytime.
Ginger
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
yusuke, haebaru-cho
Reisde met familie en kleine kinderen
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
3歳の子連れでしたが、子どもへの対応が行き届いていてとても過ごしやすかったです。
yusuke
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Bomi
Reisde met familie
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
바다전망 좋았어요.
아이들 있다고 객실 업그레이드 해주셔서 잘 쉬었습니다.
Bomi
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
junko
Reisde met familie
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
アメリカンビレッジの夜景が凄く素敵でした
junko
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Ryan
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good Hotel
Ryan
1 nacht verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Erina
24 sep 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten