4/10 – Matig
Adriana



De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een toeslag van MXN 500 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en 23.00 uur laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit appartement in Nuevo Vallarta ligt aan het strand, op 0,9 km van Baai van Banderas en op 2,1 km van Strand van Nuevo Vallarta. Ook Playa Bucerias en Flamingos golfclub liggen op 3 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster