Gehele woning
Villa Anji - 14 Guests - near the sea
Deze villa biedt onder andere een privézwembad. Je vindt het nabij Strand van San Lorenzo.
Fotogalerie voor Villa Anji - 14 Guests - near the sea





Gehele woning
7 slaapkamers7 badkamersMax. aantal: 14
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Corrado Residence - Private villa with independent apartments
Corrado Residence - Private villa with independent apartments
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT089013C242TFR57C
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Private With Swimming Pool
Private Villa With Swimming Pool Noto
Private Villa With Swimming Pool Villa
Private Villa With Swimming Pool Villa Noto
600020528
Over deze buurt
deze villa ligt in Noto. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van San Lorenzo en Strand van Eloro. Cabana & Nabana en InfoPoint Avola en Val di Noto zijn ook een bezoek waard.

San Lorenzo, Not available
In de buurt
- Strand van San Lorenzo - 17 min. wandelen - 1.5 km
- Lido Agua Beach - 5 min. rijden - 2.7 km
- Strand van Vendicari - 16 min. rijden - 8.3 km
- Strand van Eloro - 22 min. rijden - 15.7 km
- Strand van Calamosche - 23 min. rijden - 10.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Diga - 8 min. rijden
- Campisi - 9 min. rijden
- Panificio Migliore 2 - 8 min. rijden
- Il Tuo Gelato2 - 8 min. rijden
- Taverna La Cialoma - 9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Anji - 14 Guests - near the sea
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.








