Het appartement "Island Bliss" is ontworpen voor 3 tot 4 personen. Het is hoogwaardig ingericht en beschikt over twee slaapkamers, een volledig uitgeruste woonkeuken, een woonkamer, een badkamer met douche en bubbelbad, en een tweede toilet. In de tuin vindt u een terras op het zuidwesten met een loungehoek en een luxe ligstoel, die naar het oosten gericht kan worden voor de ochtendzon en naar het westen voor de avondzon. Kinderen en volwassenen kunnen zich vermaken op de schommel en de ingegraven trampoline. De woonkamer, met een comfortabele bank, tv en elektrische open haard, biedt tevens een groot bureau met een prachtig uitzicht op de Waddenzee. In de hal vindt u een boekenkast en een spelletjeskast.
De fietsverhuur en de boerderijwinkel met lokale biologische producten bevinden zich op circa 500 meter afstand.
Zie ook Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
dit vakantiehuis ligt aan het strand in Norddorf. Bezoek Jachthaven Wittdün en Haven van Wittdün, Amrum als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Boldixumer Vogelkoje. Robbenzentrum Föhr en AquaFöhr zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Norddorf
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het strand, op 2 km afstand van Waddenzee, Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Kniepsand Strand. Ook Amrum Windmolen en Amrumer Odde liggen op 5 km afstand.