
Vakantie en citytrip naar Ngatangiia
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Ngatangiia
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.



The Rarotongan Beach Resort & Lagoonarium
Arorangi
De prijs was € 2.497, de prijs is nu € 2.083 per persoon
€ 2.083
per persoon
24 aug - 28 aug
20 uur geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Sydney (SYD) naar Rarotonga (RAR)
8/10 Very Good! (542 beoordelingen)
Goed: Beste locatie van Rarotonga met prachtige lagoon om te snorkelen met mooie tropische vissen en murenes. Kamers op zich prima, wat verouderd, maar wel super schoon.
Slecht: Deels verouderd. Restaurant is verschrikkelijk en zeer ongezellig. Eten zeer matig en niet 4* waardig. Keuken ziet er niet schoon uit ook. Ga lekker bij het restaurant aan de overkant eten, veel beter en enthousiaste eigenaar. Cocktails zijn kant en klaar en niet te zuipen. Ontbijt is ok, maar kan ook een kwaliteitseis upgrade gebruiken. Veel ziet er om 0900 niet meer vers uit. Omgeving zwembad niet schoon (zwembad zelf wel) en gevaarlijke putjes voor kinderen. Waterpark kapot en onveilig. Veel kokosnoten in bomen pal boven ligbedjes, heel gevaarlijk. Ligebedden hebben geen kussens zoals op de foto’s. Veel ongebruikte ruimten. Het slechte is dat bovengenoemde al jaren in de reviews staat, maar blijkbaar neemt het management deze niet serieus omdat klanten toch wel blijven komen. Advies: neem een goede hotel manager aan, knap de boel echt een keer op en neem feedback serieus, vernieuw je restaurant, neem een goede chef-kok aan en maak het aantrekkelijk voor gasten. Jammer want je kan hier een fantastisch resort van maken op zo’n locatie.
Ondanks alles wel een prima verblijf gehad hoor, dus ga er gerust heen.
Beoordeeld op 13 mrt 2025

Tophotels in Ngatangiia

Pacific Resort Rarotonga
Muri Beach Rarotonga
De prijs is € 429 per nacht van 22 jun tot 23 jun
€ 429
22 jun - 23 jun
inclusief belastingen en toeslagen
9/10 Wonderful! (310 beoordelingen)
"All the staff were very friendly and helpful. A great selection of food for breakfast, lunch and dinner."
Beoordeeld op 15 jun 2026

Muri Beach Resort
Main Rd, Muri Beach Rarotonga
De prijs is € 570 per nacht van 21 jun tot 22 jun
€ 570
21 jun - 22 jun
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Excellent! (115 beoordelingen)
"Take ear plugs! The Roosters never shut up! The facilities are basic, but clean and OK. Pool is OK as long as large groups don't take over. Nautilus staff we found dismissive, Muri staff more pleasant. BBQ area is nice but the hot plates are old and barely heat meaning without an over, self catering ..."
Beoordeeld op 13 apr 2026

Nautilus Resort
Muri Beach Rarotonga
De prijs is € 911 per nacht van 28 jun tot 29 jun
€ 911
28 jun - 29 jun
inclusief belastingen en toeslagen
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Verblijf in de buurt van populaire bezienswaardigheden in Ngatangiia
Ontdek de wereld met Expedia
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.




