Kawatatsu ligt in Nozawaonsen. Wintersportplaats Nozawa Onsen en Skiresort Madarao Kogen zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals skiën en warmwaterbronnen. Bekijk onze reisgids voor Nozawaonsen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.000 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Ski-opslag
Voorzieningen
Automaat
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Tatamivloer (geweven matten)
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een tarief voor alleen een kamer hebt geboekt, dien je maaltijden vooraf te reserveren.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): JPY 1000 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Kawatatsu?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1000 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Kawatatsu inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Kawatatsu uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Kawatatsu?
Dit pension in Nozawaonsen ligt op 2 km afstand van Huis van Oborozukiyo en Wintersportplaats Nozawa Onsen. Ook Ōyu Onsen en Kenmei-ji-tempel liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.