Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Hakuba Royal Suites
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit vakantiehuis beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Er zijn gemakken als een eetruimte en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een microgolfoven en een flatscreentelevisie.Wekelijkse schoonmaakservice.
Dit vakantiehuis heeft 5 kamers met airconditioning die zijn voorzien van pantoffels en gratis toiletartikelen. Alle bedden hebben donsdekens. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Skigebied in de buurt
Skiliften in de buurt
Skipistes in de buurt
Skishuttle in de buurt
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Skishuttle in de buurt
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Donzen dekbed
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Wekelijkse huishoudservice
Dingen om te doen
Sneeuwschoenwandelen in de buurt
Sneeuwscooteren in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 1 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Hakuba. Goryu-skigebied van Hakuba en Happo-One-skigebied van Hakuba zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Minitreinenpark van Hakuba en Yupuru Kizakiko zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals skipistes en skiliften. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwschoenwandelen of sneeuwscooteren. Bekijk onze reisgids voor Hakuba
Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 97 min. rijden
Restaurants
レス トランアルプス360
カフェテリア ハル
13 min. wandelen
虹屋丼丸 白馬店 Nijiya Donmaru
6 min. wandelen
SOL Organic Café
13 min. wandelen
酒菜肴房 ゆきまる
14 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hakuba Royal Suites?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hakuba Royal Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hakuba Royal Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hakuba Royal Suites?
Dit vakantiehuis in Hakuba ligt op 2 km afstand van Goryu-skigebied van Hakuba en Chokoku-ji-tempel. Ook Sportpark Hakuba Green en Sanosaka-skigebied van Hakuba liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.