Camelot By the Sea ligt vlak bij de luchthaven en aan het strand in Myrtle Beach. Broadway at the Beach en The Market Common zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar SkyWheel Myrtle Beach en Ripley's Aquarium. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Myrtle Beach Sports Center of kies voor een avondje uit bij Burroughs & Chapin Pavilion Place. Waterskiën, watertuben en parasailing, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Myrtle Beach
Myrtle Beach, South Carolina (MYR) - 11 min. rijden
Restaurants
McDonald's
8 min. wandelen
Circle K
13 min. wandelen
Wiseguys
6 min. wandelen
Riptydz Oceanfront Grill And Rooftop Bar
10 min. wandelen
Olive Garden
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Camelot By the Sea
Geniet bij Camelot By the Sea van het plaatselijke strand of ontspan aan een van de 2 binnenzwembaden van dit appartement. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een lcd-televisie met kabelzenders, terwijl een koffie/theemaker en een eettafel voor nog meer comfort zorgen.
Camelot By the Sea heeft 25 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie.
In dit appartement in Myrtle Beach is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke lcd-televisie van 50 inch heeft kabelzenders.
De locatie beschikt over 2 buitenzwembaden, 2 binnenzwembaden en 2 bubbelbaden. Naast een kinderzwembad bestaan de recreatieve voorzieningen onder andere uit een 'lazy river'-waterbaan en een 24-uurs fitnesscentrum.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Restaurants ter plaatse
Birchin Lane Coffee
Keuken
Blender
Broodrooster
Diepvriezer
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Een bar aan het zwembad
Een koffiebar/café
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Lcd-tv van 50 inch met kabelzenders
Buiten
Balkon/terras
Picknickplaats
Terras
Tuinmeubels
Voetpad naar het water
Wasvoorzieningen
Wasserette in de omgeving
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Automaat
Geldautomaat
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de Strip
Aan het water
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
On the boardwalk/promenade
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Kinderzwembad
Parasailing in de buurt
Pretpark in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Surflessen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Waterskiën in de buurt
Watertuben in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Buitenverlichting
Brandblusser
Algemeen
25 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Camelot By the Sea Apartment
Camelot By the Sea Myrtle Beach
Camelot By the Sea by Capital Vacations
Camelot By the Sea Apartment Myrtle Beach
Veelgestelde vragen
Beschikt Camelot By the Sea over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over 2 binnenzwembaden, 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Camelot By the Sea?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Camelot By the Sea inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Camelot By the Sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Camelot By the Sea?
Dit appartement in Myrtle Beach ligt aan het strand, aan het vlonderpad en op 10 minuten wandelen van Stranden van Myrtle Beach en Myrtle Beach Boardwalk. Ook SkyWheel Myrtle Beach en Myrtle Beach Convention Center liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Camelot By the Sea
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
7,6
Voorzieningen
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 23 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 23 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 23 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 23 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 23 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
EMILIE, RAEFORZ
12 dec 2025
Positief: Netheid
EMILIE
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Erasto
30 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Erasto
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Jeovany
26 sep 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Jeovany
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Media
Reisde met familie
23 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Beach Getaway.
The rooms were clean. Staff very friendly. Good location, able to walk almost everywhere. Outlets and the Aquarium about an 8 minute drive. Would stay there again.
Media
4 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Donald
Reisde met familie
21 sep 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
The staff were friendly and listened to our complaints and the hotel was in a very convenient location. However the room was in pretty rough condition. The plumbing fixtures were loose and not sealed to the walls. The carpet was torn up and stained, all the mattresses had significant stains, as well as the couch and chair cushions. The kitchen tiles were broken and there were several holes in the drywall. That’s just the worst of it, overall it’s not the worst hotel we used, but I definitely wouldn’t recommend it to anyone and won’t be using it again.
Donald
7 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Sherrie
9 sep 2025
Not licenced for bar, have to go next door. Needs some updating in the rental suites was very dated.
Sherrie
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Jonathan
Reisde met familie
24 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Jonathan
7 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
darrel
Reisde met familie en kleine kinderen
17 aug 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room we got, the entire room the floors were dirty and slippery. Definitely worned shoes to bed and the linen wasn’t clean. The pools didn’t look clean either.
darrel
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
charity
Reisde met familie
13 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
charity
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Zuheily
Reisde met een groep, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
12 jul 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Our room was decent - looks like it was newly remodeled to appear better. Other rooms were not as clean. Area around the room could have been better taken care of. Elevator area was dirty. Pool area and beach area were nice, clean, and it’s in a very convenient location near shops and boardwalks!
Zuheily
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Kennitha
7 jul 2025
Kennitha
4 nachten verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
3 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Meh
The staff was very kind and tried their best to accommodate. When we arrived the room was too small for 4 people. It felt very dirty with old musty carpet and dirty walls. Beds were very uncomfortable and overall the room felt really dated and dirty. We asked for a different room but they were unable to provide that due to being full. We didn’t expect a fancy hotel but we did expect clean and this didn’t fit the bill for us. It feels like the amount of money we paid for the stay should be put back into the prompt to update the rooms.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
1 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Not recommended
The only thing I liked about the location was that it was close to shopping and entertainment. The kitchen was very small, and I didn’t have enough space to prepare food. The room didn’t have enough lighting, so it was too dark at night. The swimming pool wasn’t big enough for kids to play in. I was very disappointed.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Shannon
Reisde met een groep, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
22 jun 2025
Positief: Netheid
Our party stayed in a penthouse family size unit, however our party was not comfortable with the sleeping accommodations. One of the rooms should’ve had 2 fulls or 2 doubles as what was reflected in the pictures when we booked it, however we were given 2 twin beds. There was 5 adults and 5 children ranging in age of (5-12 years old). Sleeping was very tight and uncomfortable that involved mixing adults and the kids on the beds depending on similar body sizes. It didn’t help that there was no food places on the property when you wanted a quick bite, the drink/bar section was closed and you had to ask the front desk for literally everything we needed more of. The property itself does need updating including the rooms and the carpeting on the floors need to be replaced or simply removed.
Shannon
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Kelley
Reisde met een groep
21 jun 2025
Positief: Comfort kamer
Kelley
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Francisco
Reisde met familie
6 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Si es muy recomendable elegir este lugar, estuvo muy limpio y la gente se portó súper amable con nosotros, además de estar cerca de la playa y de otras atracciones
Francisco
4 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Crystal
Reisde met familie en kleine kinderen
1 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The parking was very convenient with easy access to the beach as well as the room we booked!! I will definitely vacation here again!
Crystal
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Christina
1 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Views-views and more views
Ocean front rooms with amazing views! Balcony is large enough to sit and enjoy the sounds, smells and beautiful view. Can park on your same level as your room if you stay lower than floor 11, preventing elevator wait time. The outdoor amenities and direct beach access are bonuses!
Christina
3 nachten verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Abigail
31 mrt 2025
Positief: Netheid
Abigail
2 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Brant
Reisde met partner
19 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good price was right on the beach
Brant
4 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Janet
25 feb 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Janet
3 nachten verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
Dameon
Reisde met familie
16 feb 2025
Negatief: Comfort kamer
Falling ceiling
The ceiling in the family room and one of the bedrooms was peeling paint. We could only use 1 room when i paid for 2 and you were confined to one spot in the family room in order to avoid the paint chips falling. Advised management and they never contacted me in regards to this matter.