Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western ligt in het stadscentrum en vlak bij het vlonderpad in Mulhouse. Bezoek Cristal Bowling en Bouleaux Golf Club als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Parc naturel régional des Ballons des Vosges en Reserve Naturelle de La Petite Camargue Alsacienne. Museum Electropolis en Cité du Train zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mulhouse
14 Rue De La Bourse, Mulhouse, Haut-rhin, 68100
In de buurt
Musée de l'Impression sur Etoffes
2 min. wandelen - 0.2 km
Mulhouse Hotel de Ville
5 min. wandelen - 0.4 km
Place de la Réunion
6 min. wandelen - 0.6 km
Saint Etienne-tempel
6 min. wandelen - 0.6 km
Botanische en Dierentuin
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Central Station - 4 min. wandelen
Station Mulhouse-Ville - 5 min. wandelen
Basel (BSL-EuroAirport) - 21 min. rijden
Restaurants
Winstub Factory
5 min. wandelen
7 Vb Café
2 min. wandelen
Auberge Du Vieux Mulhouse
6 min. wandelen
Au Bureau
2 min. wandelen
961
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western
Hotel in het stadscentrum
Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western biedt onder andere een bar en conferentieruimte. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), conciërgeservice en een vergaderruimte
Rookvrije accommodatie, meertalig personeel en bagageopslagruimte
Fietsenstalling, een lift en gemeenschappelijke werkruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
(kleer)kasten, waterkokers en verwarming
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key Global, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 14 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.30 uur in het weekend: EUR 15 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
42 vierkante meter aan conferentieruimte
Flexwerkplekken
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift (87 centimeter brede deur)
Make-upspiegel/scheerspiegel
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Trapleuningen (75 centimeter hoog)
Meer
1 gebouw
3 etages
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Feestruimte
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Veganistische gerechten
Vegetarische gerechten
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 7 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.40 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 14 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Best Western Bourse
Best Western Bourse Mulhouse
Best Western Hotel Bourse
Best Western Hotel Bourse Mulhouse
Best Western Mulhouse
Mulhouse Best Western
Best Western Hotel Mulhouse
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western van één nacht voor twee volwassenen op 18 apr. 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western?
Dit hotel ligt in het centrum van Mulhouse, op 10 minuten wandelen van Musée de l'Impression sur Etoffes, Mulhouse Hotel de Ville en Saint Etienne-tempel. Ook Place de la Réunion en Museum voor Schone Kunsten van Mulhouse liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Central Station en Station Mulhouse-Ville liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel de la Bourse, Sure Hotel Collection by Best Western
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 360 van 905 beoordelingen
10 - Uitstekend
360
Gastenscore: 8 - Goed. 413 van 905 beoordelingen
8 - Goed
413
Gastenscore: 6 - Redelijk. 99 van 905 beoordelingen
6 - Redelijk
99
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 905 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 905 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
8/10 – Goed
Theo
13 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Theo
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Jan
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Centraal gelegen en zeer goed ontbijt
Jan
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Alte, Hengelo
Reisde met een groep
25 jun 2025
Locatie en personeel was top. Kamerfaciliteiten goed.
Alte
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Johan
26 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Breakfast little disappointing due to lack of products.
Johan
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
PY
Reisde met een groep
29 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un sejour super avec des amis
Reservation debut novembre. A l'arrivée, rien ne correspondait, mais la réceptionniste, une stagiaire nommee Grâce, a tout arrangé de main de maitte.
Elle nous a trouve un resto qui etait super (l'Auberge des Franciscains)
Grand merci a elle por son sourire et sa debrouillardise.
En plus, on a et3 surclassés !
PY
1 nacht verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Karin
19 aug 2023
Karin
1 nacht verbleven in augustus 2023
6/10 – Redelijk
Meggie, 's-Hertogenbosch
Reisde met partner
6 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamers waren mooi en netjes.
Meggie
1 nacht verbleven in augustus 2023
6/10 – Redelijk
Johan
Reisde met partner
4 jul 2023
Positief: Personeel en service
eenvoudig hotel op loopafstand van centrum . Ruime kamers .Parkeren kan een probleem zijn en is niet goedkoop
Johan
1 nacht verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
dominiek
Reisde met partner
29 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Oude kamer, rolluik kon niet omhoog, toilet knop viel eraf…. Centraal gelegen hotel met goed ontbijt
dominiek
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Veronique
Reisde met familie
10 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dicht bij het centrum gelegen - ruime kamer - vriendelijke medewerkers - parkeergelegenheid in de straten rondom (betalend tot 19u)
Veronique
1 nacht verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Ardjoen
Reisde met familie
18 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goed
goed en net hotel voor een 3 ster
personeel vriendelijk
zon en feestdagen gratis parkeren rond het hotel
Ardjoen
1 nacht verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good value for money!
Perfect for a night's in between destinations. Nice breakfast!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2021
8/10 – Goed
Sander, Amsterdam
8 sep 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vlakbij station en centrum. Rustig gelegen. Ontbijt redelijk (naar verhouding erg duur). Kamer pas vanaf 15u beschikbaar.
Sander
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Rik
Zakenreiziger
19 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel!
Prima hotel in het centrum. Lekker gegeten om de hoek. Uitstekend verblijf wanneer je op doorreis bent.
Rik
1 nacht verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Anne-Marie, Leiden
12 sep 2020
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel voor doorreis. Met een paar minuten ben je in het centrum. Goede ligging en toch rustig
Anne-Marie
2 nachten verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Willy
6 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel als je op doorreis bent
Willy
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Constance
30 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super .
Constance
1 nacht verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2019
4/10 – Matig
Martin
24 okt 2019
niet voor uitslapers!
Het is typisch een hotel voor zakelijk verblijf. De locatie is goed ten opzichte van het stadje. Wel onverwacht dat naast het hotel prostitués stonden. Parkeergelegenheid in de directe omgeving is s’nachts gratis maar vanaf negen uur voor maximaal 2 uur te gebruiken. Praktisch gezien betekent dat dus voor 11 uur iets nieuws regelen. Ik heb overigens later begrepen dat iets verderop voor vier uur geparkeerd kan worden en dat er zelfs ergens een parkeergarage moet zijn. Wel jammer dat dat pas duidelijk werd nadat later opnieuw doorvroeg naar mogelijkheden.
Het grootste probleem was overigens niet het parkeren maar de schoonmaak. Deze begon erg vroeg met veel lawaai kamers schoonmaken. Van de andere hotelgasten heb ik niets gehoord, maar deze dames waren duidelijk aanwezig (stemmen, schuiven, dingen laten vallen, andere schoonmaak geluiden). Voor 9.00 uur kwam er al een onze hotelkamer in om op te ruimen terwijl we op onze vakantie echt niet zo matineus zijn. Echt uitzonderlijk - nog nooit meegemaakt. Maar het past prima bij een hotel waar iedereen voor achten aan het ontbijt zit en daarna werkt...
Verder was de staat van het hotel redelijk. De kamer gedateerd, de gecombineerde wc/bad+douche ruimte heeft een update gehad. Netheid was niet perfect, maar goed vergelijkbaar met soortgelijke hotels.
Martin
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Peter, Harderwijk
Reisde met een groep
26 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Erg net hotel, met ruime keurig onderhouden kamers, voorzien van uitstekende bedden, een mooie badkamer, etc. Het ontbijtbuffet is prima verzorgd, ook de publieke ruimten zijn keurig ingericht en onderhouden. Bovendien is de prijs/kwaliteitverhouding uitstekend en ligt het hotel ten opzichte van het centrum op een perfecte plek.
Peter
2 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Anita
1 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel voor op doorreis. Ontbijt oké, niet bijzonder. ontbijtbuffet wat leeg, werd traag aangevuld
Anita
1 nacht verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 jun 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Jan
24 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideale tussenstop opweg naar Italië.
Dit hotel is al jaren onze tussenstop op de weg naar of/en naar Italië nette kamers, goed onderhouden hotel, vriedelijk personeel, lekker ontbijt.
Niets op aan te merken, wij zijn hier heel tevreden over kwaliteit/prijs. Vandaar dat we blijven terugkomen.