Gehele woning·Particuliere eigenaar
Villa T5 swimming pool 100m from the sea<br><br>House for 4 people + children 100m from sea
Dit vakantiehuis in Carry-le-Rouet is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Villa T5 swimming pool 100m from the sea<br><br>House for 4 people + children 100m from sea





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers 3 badkamers Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Architect-designed house with sea view 5 min. from beach and cove
Architect-designed house with sea view 5 min. from beach and cove
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
T5 Avec Piscine A 100m La Mer
Villa T5 Avec Piscine à 100m de la mer Carry-le-Rouet
Villa T5 Avec Piscine à 100m de la mer Private vacation home
Over deze buurt
Carry-le-Rouet, Bouches-du-Rhône
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa T5 swimming pool 100m from the sea<br><br>House for 4 people + children 100m from sea
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
24 aug 2023
Positief: Netheid
6 nachten verbleven in augustus 2023