Geheel appartement
Beachfront, pool, whirlpool & firepit
Dit appartement met een keuken ligt op 6 minuten stappen van Strand van Montañita
Fotogalerie voor Beachfront, pool, whirlpool & firepit





Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 162
19 jan - 20 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel - Casa del Mar Malin en Santa Elena, Ballenita, al frente al Mar
Hotel - Casa del Mar Malin en Santa Elena, Ballenita, al frente al Mar
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
449360
Over deze buurt
dit appartement ligt in Manglaralto. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Montañita en Playa de Olon. Acuario Valdivia en Machalilla Nationaal Park zijn ook een bezoek waard.

Montanita, Santa Elena
In de buurt
- Strand van Montañita - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Kerk van Montañita - 7 min. wandelen - 0.6 km
- Montanita Spaanse School - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Montañita Point - 4 min. rijden - 2.3 km
- Playa de Olon - 7 min. rijden - 5.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- The Wave - 8 min. wandelen
- Ruta Del Sol Restaurante - 9 min. wandelen
- Restaurant Ebenezer - 8 min. wandelen
- Restaurante El Surfista - 9 min. wandelen
- Tambo Sabores Peruano - 9 min. wandelen








