Fotogalerie voor Great Placel! Modern Two Bedroom! CLOSE TO THE BEST LA AND DISNEY LAND CAN OFFER





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 5 115 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cambria Hotel Burbank Airport
Cambria Hotel Burbank Airport
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.2 van 10, Fantastisch, 1.323 beoordelingen
De prijs is € 145
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Sherman Oaks in een landelijke omgeving. Hollywood Bowl en Getty Center zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Rodeo Drive en The Grove. Universal Studios Hollywood en Warner Brothers Studio mag je zeker niet missen. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals vissen en zwemmen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes.
Los Angeles, CA
In de buurt
- Sherman Oaks Galleria - 4 min. rijden - 5.2 km
- CBS Studio Center - 5 min. rijden - 5.2 km
- Universal Studios Hollywood - 7 min. rijden - 9.6 km
- Universal CityWalk - 8 min. rijden - 10.0 km
- Hollywood Boulevard - 13 min. rijden - 10.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Starbucks - 13 min. wandelen
- Kura Revolving Sushi Bar - 12 min. wandelen
- 85˚C Bakery Cafe - 13 min. wandelen
- Panini Kabob Grill - 12 min. wandelen
- El Pollo Loco - 13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Great Placel! Modern Two Bedroom! CLOSE TO THE BEST LA AND DISNEY LAND CAN OFFER
8,8
Uitstekend
10
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
24 jul 2020
Positief: Netheid
31 nachten verbleven in juni 2020
10/10 – Uitstekend
Doreen W.
11 dec 2019
Positief: Netheid
Great find in Sherman Oaks
Doreen W.
93 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Lori H.
19 sep 2016
Wonderful vacation rental
Lori H.
5 nachten verbleven in september 2016
8/10 – Goed
Tracey L.
9 sep 2016
The property was clean and ready, and had everything we needed.
Tracey L.
3 nachten verbleven in september 2016
10/10 – Uitstekend
Aude A.
4 jul 2016
Spotless, calm and comfortable
Aude A.
6 nachten verbleven in juni 2016
10/10 – Uitstekend
+HlB5leO2rM10R2clh1FjXb3uvOug7AGA6Zou7wsG5C3eYe04fTZ/AAAAcDBuBgkqhkiG9w0BBwagYTBfAgEAMFoGCSqGSIb3DQE H.
14 jun 2016
Cozy, homey place close to all the action!
+HlB5leO2rM10R2clh1FjXb3uvOug7AGA6Zou7wsG5C3eYe04fTZ/AAAAcDBuBgkqhkiG9w0BBwagYTBfAgEAMFoGCSqGSIb3DQE H.
36 nachten verbleven in maart 2016