Hotel HSM Reina del Mar ligt vlak bij het strand in Llucmajor. Plaça d'Espanya en Catedral de Santa María de Palma de Mallorca zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Palma de Mallorca en Jachthaven van Puerto Portals. Aqualand El Arenal en Circuito Mallorca zijn ook een bezoek waard. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan duiken of snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Llucmajor
Carrer Baleares, 10, Playa de Palma, Llucmajor, Mallorca, 7600
In de buurt
Playa d'el Arenal
3 min. wandelen - 0.3 km
Playa de Palma
5 min. wandelen - 0.4 km
Puerto del Arenal
8 min. wandelen - 0.7 km
Aqualand El Arenal
9 min. wandelen - 0.8 km
Hipotels Convention Centre
6 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
Station Marratxí Poligon - 14 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 12 min. rijden
Restaurants
Panaderia Pasteleria Ballester
1 min. wandelen
El Nilo
4 min. wandelen
hotel whala!beach
5 min. wandelen
Double Dutch (former sportsman)
4 min. wandelen
Limit Beach Club
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel HSM Reina del Mar
Hotel vlak bij Playa d'el Arenal
Een poolbar, een terras en een spelletjesruimte vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel HSM Reina del Mar. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast autoverhuur ter plaatse en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en rookvrije accommodatie
Meertalig personeel, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Hulp bij uitstappen/tickets, een pool- of biljarttafel en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 180 kamers zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen en gratis toiletartikelen
Televisies van 28 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, balkons en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Ecostars, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 25 tot 35 voor volwassenen en EUR 15 tot 25 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
9 etages
Gebouwd in 1968
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 28 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 25–35 voor volwassenen en EUR 15–25 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel HSM Reina Mar
Hotel HSM Reina Mar Playa de Palma
Hotel Reina Mar
HSM Reina Mar Playa de Palma
HSM Reina Mar
Hotel HSM Reina del Mar Hotel
Hotel HSM Reina del Mar Llucmajor
Hotel HSM Reina del Mar Hotel Llucmajor
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel HSM Reina del Mar over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel HSM Reina del Mar?
Vandaag, 6 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel HSM Reina del Mar van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 93, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel HSM Reina del Mar?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel HSM Reina del Mar zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel HSM Reina del Mar inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel HSM Reina del Mar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel HSM Reina del Mar?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Playa de Palma en Playa d'el Arenal. Ook Puerto del Arenal en Aqualand El Arenal liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel HSM Reina del Mar
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,2
Locatie
8,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 65 van 226 beoordelingen
10 - Uitstekend
65
Gastenscore: 8 - Goed. 91 van 226 beoordelingen
8 - Goed
91
Gastenscore: 6 - Redelijk. 48 van 226 beoordelingen
6 - Redelijk
48
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 226 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 226 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Rahul
Reisde met familie en kleine kinderen
14 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was clean and tidy. But the rooms were old and need revamp.
Breakfast has likited options.
Rahul
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Roland
29 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Roland
5 nachten verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Geertruda
22 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Erg goed eten.
Geertruda
7 nachten verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 okt 2019
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
21 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Het airco systeem in de bar restaurant en andere openbare plaatsen was te geweldig gaf een koud gevoel
Geen activiteiten aan de zwemkom
Geen activiteiten s avonds in de bar gaf een koud gevoel
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 aug 2019
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
wendyenmichel, reuver
2 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
wij hebben een top vakantie gehad
wij hebben een goede vakantie gehad,hotel en eten was goed zeer behulpzaam en vriendelijk personeel,een goede ligging voor na strand,boulevard of om iets te gaan bezichtigen,wij hebben ons goed vermaakt en zouden weer voor dit hotel gaan
wendyenmichel
7 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Ans, Amsterdam
24 jul 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geweldig voor jongeren
Het hotel is geweldig voor jongeren, maar ik zou het niet aanbevelen voor een stel dat rust zoekt. Wij hadden twee kamers, waarvan bij een kamer de airco het niet deed, voor de rest heb ik weinig te klagen. Het eten van het hotel was goed te doen en alles was schoon.
Ans
5 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super hotel
Hotel is heel netjes en het personeel is heel erg behulpzaam, ze spreken niet allemaal even goed Engels maar doen toch hun best om je te helpen. Strand is 5 minuten lopen en de strip (Shooters, Club NL) 10-15 minuten. Het ontbijt en diner zijn goed, waardoor je niet vaak buiten de deur hoeft te eten. Top hotel!
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2018
4/10 – Matig
Farouk, Wondelgem
24 jun 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
OK hotel but not suited for family with kids
Overall price/value OK and not more.
We stayed here for 5 nights and feel the hotel is not suited for a family travelling with young kids who especially need a good night rest.
The location and hotel itself is a like a pilgrim for young foreign/local students who are very loud at night partying or fighting.
After 2 nights of almost no sleep because of the noise, we complained to reception and luckily we were able to switch rooms to the 7th floor.
It was slightly better for the noise coming from outside but still noisy.
We decided to just endure it for the remaining days.
Upon leaving, at the very least we expected to a question from the same receptionist if changing the rooms helped but nothing, no thank you for staying with us or courtoisies.
At the very least the hotel should uphold a strict policies concerning noise at night to the guests.
The Good:
- OK breakfast, good hygiene, good free wifi
- good roomtemperature (airco)
- closer to the beach (less than 5min)
- about 15min away from airport (by taxi)
- close to restaurants and shops (less than 10min by foot)
The Bad :
- squeeky bed
- very noisy neighbourhood (outside and inside) at night and early mornings
Farouk
5 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goed hotel met goede voorzieningen en wat ook prettig was gratis wifi.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2017
6/10 – Redelijk
Kim
13 aug 2015
Kim
6/10 – Redelijk
Vinod, Den Haag
20 mei 2014
Negatief: Comfort kamer
Goede prijs/kwaliteit verhouding.
Hotel is ok en afstand naar strand is prima te doen. Ontbijt was uitgebreid en goed. Diner was ook uitgebreid en salades waren ook prima. Warm eten was minder goed maar was wel te doen.
Vinod
6/10 – Redelijk
Maria jose
Reisde met partner
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La ubicación estuvo bien , no es en la linea de playa pero a 5 min andando. La atención muy buena. Lo único a destacar es que la comida estaba preparada sin más, podrían haberse esforzado un poco en que tuviese mejor sabor teniendo en cuenta que había poca variedad de platos. Además que en nuestra habitación el aire acondicionado no funcionaba
Maria jose
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Jodi
Reisde met familie en kleine kinderen
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I went for a short 5 day break with my 4 year old. Staff were friendly and attentive. Room although dated in decor as others have previously mentioned it was spotless. Great view from balcony. Helped book very early morning taxi for return flight. Breakfast was ok. Beans on toast for my child and I had cereals with fruit and honey. Unlimited coffee and juices. I had paid for evening meals however being vegetarian we struggled a little so only ate there twice and ate at local restaurants the other evenings. My son had pasta one evening with salad and then pizza and chips another. I had a mix of salads and bean type salads but limited. Overall would definitely return as hotel was short walk to beach and though some mentioned a hill my 4 year old didn’t moan once! Beautiful beach, friendly locals, overall core memories made!
Jodi
5 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Laura-Isabell
Reisde met een groep
4 okt 2025
Positief: Personeel en service
Das Personal war sehr nett und hilfsbereit. Die Zimmer leider sehr hellhörig und etwas muffig.
Laura-Isabell
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
joelle
Reisde met familie
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel propre, personnel sympa, un moins bien pour la restauration
joelle
13 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
valérie
23 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
valérie
11 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
katja
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vi kommer igen
Fine værelser, dejlig balkon. Udsigt over pool
Centralt beliggende. Skønt pool område, gode drinks og snacks til rimlig pris. Vi kommer igen
katja
11 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
12 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Bon hôtel pour un couple ou entre amis
Hôtel propre et bien situé. Bon accueil.
Malheureusement chambre mal insonorisée, on entend les voisins et les passages dans le couloir.
Restauration assez variée mais pas de souplesse sur les horaires, à 10h30 pile et à 21h30 pile on éteint les lumières et on nous invite à prendre la direction de la sortie dommage !! Et attention l'eau est payante au dîner (3€ la bouteille)
Un frigo dans la chambre serait souhaitable.
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Diara
Reisde met familie
12 aug 2025
Positief: Netheid
Hôtel très bien situé, à proximité de commerce et de la plage ! J'y ai séjourné en famille (avec enfants). Chambre très basique mais propre. Attention si vous optez pour le petit déjeuner et dîner, le buffet ferme à l'heure, pas une minute de plus et on vous met limite dehors. Hôtel pas familial j'ai eu l'impression de gêner avec mes enfants.
Diara
9 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Queenta
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The food was delicious and I enjoyed the breakfast especially
Queenta
11 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Tim Yannik
Reisde met een groep
8 aug 2025
.
Tim Yannik
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
????????
2 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was perfect
????????
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Rabia
22 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Our couple stay
The room was clean and housekeeping came every day, which I appreciated. The location is great—walking distance to the beach, with stores and restaurants nearby. However, parking is very difficult to find.
The internet in the room was very poor, which made it hard to stay connected. Also, the man responsible for the kitchen and meal service was quite rude. Breakfast and dinner were included, but dinner service was handled poorly. Although dinner hours were listed as 8–10 PM, at exactly 10 PM, he came over while we were still eating and asked us to leave, even if we hadn’t finished our food. He pointed to the elevator and made us leave the dining area, which felt disrespectful and unprofessional.