Fotogalerie voor Pleasant, warm apartment with private pool.





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

A LOU, A haven of peace with its private jacuzzi for nature lovers !
A LOU, A haven of peace with its private jacuzzi for nature lovers !
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 58 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Le Diamant. Geniet van de prachtige natuur bij Martinique Regionaal Natuurpark en Bovenwindse Eilanden. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Quad Autres en Mangofil Martinique. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Omnisports-Lamentin of Stade Pierre-Aliker.
Le Diamant, Le Diamant
In de buurt
- Diamond Beach - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Plage de la Cherry - 4 min. rijden - 3.0 km
- Golf de la Martinique - 20 min. rijden - 18.4 km
- Anse Mitan - 24 min. rijden - 20.9 km
- Plage de la Pointe du Bout - 27 min. rijden - 21.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Coco Turquoise - 9 min. rijden
- Le Balaou - 10 min. rijden
- New Cap - 3 min. rijden
- Chill - 2 min. rijden
- L’Oasis - 9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Pleasant, warm apartment with private pool.
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
20 externe beoordelingen