10/10 – Uitstekend
semino-doya d.

Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)).
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Dit gezinsvriendelijke appartement ligt in La Bâtie-Neuve, op 10 km afstand van Saint-Philippe, Parc de la Pépinière en Sapet. Ook Varney en Goulet liggen op 10 km afstand. Station La Bâtie-Neuve-Le-Laus ligt op maar 1 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster