Yadoya Nishinokyo

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 5 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 9
  • 1 tweepersoons futon

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 10

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Yadoya Nishinokyo ligt in Wijk Nakagyo, een wijk in Kyoto. Markt van Nishiki en Shijo-straat zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Arashiyama Bamboebos en Biwameer. Kyoto Gyoen Nationaal Park en Kyoto Aquarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Kaart
29-37 Nishinokyo Ikenouchicho Nakagyo-ku, Kyoto, Kyoto Prefecture, 604-8375

In de buurt

  • Een traditioneel Japans gebouw met een houten gevel en een naambord.
    Sanjo-straat
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een klassiek hek met gedetailleerde gouden versieringen en een betegeld dak.
    Nijō-kasteel
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Kersenbloesems in volle bloei voor een achtergrond van traditionele Japanse architectuur.
    Shijo-straat
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Shinsenen-park
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Nijo Jinya
    4 min. wandelen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Omiya - 9 min. wandelen
  • Station Nijojo-mae - 9 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 54 min. rijden

Restaurants

  • 喫茶チロル
    4 min. wandelen
  • kamee coffee
    2 min. wandelen
  • ケーキとあっくん
    4 min. wandelen
  • 胡麻屋くれぇぷ堂
    3 min. wandelen
  • 隙間カレー
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Yadoya Nishinokyo

  • Hotel vlak bij Nijō-kasteel
  • Yadoya Nishinokyo bevindt zich vlak bij Shijo-straat en heeft veel te bieden.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Yadoya Nishinokyo?

Dit hotel ligt in Wijk Nakagyo, op 10 minuten wandelen van Sanjo-straat, Nijō-kasteel en Shijo-straat. Ook Markt van Nishiki en Kawaramachi-straat liggen op 3 km afstand. Station Nijojo-mae ligt op 9 minuten wandelen en naar Metrostation Karasuma Oike is het 16 minuten wandelen.