Seiko ligt in Shimogyo, een wijk in Kyoto. Kyototoren en Markt van Nishiki zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Biwameer en Arashiyama Bamboo Grove. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Nishikyogoku-atletiekstadion of Renbaan van Kioto. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Seiko Hotel
Seiko Kyoto
Seiko Hotel Kyoto
Veelgestelde vragen
Hoeveel berekent Seiko voor parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Seiko inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Seiko uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Seiko?
Dit hotel ligt in Shimogyo, op 15 minuten wandelen van Kawaramachi-straat, Kyototoren en Shijo-straat. Ook Markt van Nishiki en Pontocho-laan liggen op 2 km afstand. Station Gojo ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Kiyomizu-gojo is het 10 minuten wandelen.