10/10 – Uitstekend
Gilian, Almere
Reisde met een groep
17 jan 2026
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in dit hotel in Krakau. De ligging is echt ideaal: het openbaar vervoer (zowel bus als tram) is letterlijk om de hoek en je staat binnen no-time in het centrum. Ook lopend is het prima te doen; in ongeveer tien minuten ben je al midden in de stad.
Wat dit hotel écht bijzonder maakt, is het personeel. De service is uitzonderlijk goed. Wij kregen geheel gratis een zeer late check-out tot maar liefst drie uur ’s middags, terwijl normaal gesproken een late check-out maximaal tot één uur mogelijk is. Dat was echt een enorme plus en super fijn.
Een speciaal compliment gaat uit naar receptioniste Anna. Zij had ons een restaurant aangeraden dat enorm populair bleek te zijn. Toen wij zelf probeerden te reserveren, werden we bijna uitgelachen omdat het volledig vol zat. Anna heeft vervolgens vanuit het hotel gebeld en wist het tóch voor elkaar te krijgen dat wij een tafeltje kregen. Dat zegt alles over de inzet en servicegerichtheid van het personeel — echt klasse.
Verder was alles dik in orde: het ontbijt is fantastisch, de kamer was comfortabel en schoon, de waterdruk van de kraan was heerlijk sterk en de bedden lagen uitstekend.
Kortom: een geweldig hotel met een perfecte ligging en een team dat net dat stapje extra zet. Wij komen hier zonder twijfel terug!
Gilian
3 nachten verbleven in januari 2026





































