HK Peaceful Guesthouse bevindt zich in Tsim Sha Tsui, een wijk in Kowloon, en ligt in een winkelbuurt. Harbour City en Nathan Road-winkelgebied zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Ocean Park en Hongkong Disneyland® Resort. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hong Kong Coliseum of Kai Tak Sportpark. Bekijk onze reisgids voor Kowloon
Internationale luchthaven Hong Kong (Hong Kong) - 36 min. rijden
Restaurants
Starbucks
2 min. wandelen
Ngan Lung Restaurant
5 min. wandelen
CHAGEE 霸王茶姬
2 min. wandelen
Tsui Wah Restaurant
2 min. wandelen
Loong Yuen Cantonese Restaurant
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
HK Peaceful Guesthouse
Hostel vlak bij Victoria Harbour
HK Peaceful Guesthouse ligt in de buurt van Harbour City en Congres- en tentoonstellingscentrum en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij HK Peaceful Guesthouse bieden veel comfort met open haarden en voorzieningen zoals wifi.
Beschikbaar in alle kamers: wifi (HKD 50 per nacht)
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Meer
Gemeenschappelijke accommodaties
Open haard
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: HKD 200
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: HKD 300 als je incheckt tussen 23.00 uur en 09.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 23.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of HKD 100 betalen voor de schoonmaak als ze uitchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor wifi in de kamer: HKD 50 per nacht (bedrag kan variëren)
Toeslag voor vroeg inchecken: HKD 200 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: HKD 300 als je incheckt tussen 23.00 uur en 09.30 uur
Schoonmaakkosten: HKD 100 per dag
Toeslag voor beddengoed: HKD 100 per bed, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HK Peaceful Guesthouse ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij HK Peaceful Guesthouse ?
Vandaag, 21 aug. 2026, kost een verblijf bij HK Peaceful Guesthouse van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 23, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij HK Peaceful Guesthouse zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij HK Peaceful Guesthouse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een bedrag van HKD 200 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van HKD 300 kun je bij deze accommodatie tussen 23.00 uur en 09.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij HK Peaceful Guesthouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat HK Peaceful Guesthouse ?
Dit hostel ligt in Tsim Sha Tsui, op 10 minuten wandelen van Winkelcentrum K11 Art, Victoria Harbour en Harbour City. Ook Kowloon Bay en Congres- en tentoonstellingscentrum liggen op 5 km afstand. Station Hongkong Tsim Sha Tsui ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Kowloon is het 25 minuten wandelen.