Kokarian

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

De huidige prijs is € 427
27 okt - 28 okt

Populaire voorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 3 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 9

Kamer

  • Max. aantal: 5
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kokarian ligt in Kanazawa. Bezoek culturele hoogtepunten Folkloremuseum van Kanazawa en Seisonkaku Villa. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Tuin van Kenrokuen en Ishibiuki Onsen Kameno Yu. Cultureel Complex Shiinoki en Tuin Gyokusen-en zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kanazawa
Kaart
I-68 Yuwakumachi, Kanazawa, Ishikawa Prefecture, 920-1123

In de buurt

  • Een grote boom met herfstbladeren voor een gebouw van baksteen.
    Woud van Honda
    25 min. rijden - 15.1 km
  • Een sneeuwbedekte tuin met een brug, bomen en een vijver.
    Tuin van Kenrokuen
    25 min. rijden - 15.1 km
  • Een groep grote, glanzende bolvormige objecten in een open omgeving.
    21e eeuws Museum voor Hedendaagse Kunst
    26 min. rijden - 15.4 km
  • Een levendige overdekte markt met diverse kraampjes die zeevruchten en andere producten verkopen.
    Omicho-markt
    28 min. rijden - 16.7 km
  • Daijoji-tempel
    22 min. rijden - 14.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Johana - 32 min. rijden
  • Komatsu (KMQ) - 64 min. rijden

Restaurants

  • 横浜家系ラーメン 金沢もりの里 魂心家
    11 min. rijden
  • ゴーゴーカレー 金沢本店
    11 min. rijden
  • 8番らーめん もりの里店
    12 min. rijden
  • 麺屋 達 杜の里店
    12 min. rijden
  • マクドナルド
    11 min. rijden

Over deze accommodatie

Kokarian

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Kokarian heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Kokarian inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Kokarian?

Vandaag, 28 sep. 2026, kost een verblijf bij Kokarian van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 427, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij Kokarian uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Kokarian?

Deze ryokan in Kanazawa ligt op 15 km afstand van Tentoku-in, Ishibiuki Onsen Kameno Yu en Folkloremuseum van Kanazawa. Ook Daijoji-tempel en Tuin van Kenrokuen liggen op 15 km afstand.