'De parkeerkosten van 17, 50 per dag hadden we niet van tevoren bedacht.
Bedden waren prima.
Ontbijt: rijkelijke keus en compleet.
We misten een koelkast op de kamer.'
'Mooie ruime kamer en badkamer met een bijzonder fijne douche.
Het personeel is zeer vriendelijk en faciliteerden ons snel met een strijkijzer en strijkplank. Daarnaast moesten we ook een document printen waarbij ze ook behulpzaam waren.
Het enige wat wij jammer vonden was dat het bed uit twee eenpersoonsmatrassen bestond, maar dat doet niets af aan onze positieve ervaring. '
'Prima accomodatie. Voldoende parkeergelegenheid en een nette kamer met badkamer. Enige kritiekpunt betreft het feit dat het restaurant dicht was zonder dat dit voor ons via Expedia of andere berichtgeving bekend was. Geen probleem, want we hebben een prima alternatief gevonden, maar communicatie is belangrijk. Prima ontbijt. Overall prima verblijf.'
'Hotel is enigszins gedateerd maar redelijk onderhouden.
Wel gehorig.
Wij zaten op de begane grond aan de parkeerplaats en het raam stond bij binnenkomst een stuk open, kon ook niet volledig dicht.
Vonden onder het meubel voor de koffer een luier van de vorige gasten die schoonmaak over het hoofd had gezien.
Bed zeer laag en zacht en door gewone lakens te gebruiken lagen die in de ochtend ergens opgefrommeld in het midden van het bed.
Ontbijt was uitgebreid en prima kwaliteit'
'Prachtig hotel met daarbij een mooi restaurant en een leuke secret bar. Daarnaast altijd fijne bedden en mooie kamer en fijne douche en bad! Erg lovend over dit hotel als zakelijke gast. Het ligt niet in het centrum van eindhoven, daarvoor moet je even rijden of evt met de bus of taxi. Fietsen kan volgens mij ook, de zijn te huren. Lekker eten, dit keer gebruik gemaakt van roomservice die was ook erg snel!'
'Verassend ruim, schoon, gezellig, erg fijn met een mooie keuken met van alles voorzien! Fijne grote badkamer met bad en aparte douche . alles goed geregeld en vind het verrassend. Zelfs chique . Wij komen hier in Den Bosch te wonen, zou onze gasten hier zo laten logeren. Erg mooi en erg schoon en heel mooi ingericht. '
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Geniet van achtbanen en spelletjes in De Efteling en ontdek waarom dit een geliefd themapark in Kaatsheuvel is. Verken tijdens je vakantie de bossen in de omgeving met een wandeling.
"De parkeerkosten van 17, 50 per dag hadden we niet van tevoren bedacht.
Bedden waren prima.
Ontbijt: rijkelijke keus en compleet.
We misten een koelkast op de kamer."
The Den, ‘s-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel
10/10 Voortreffelijk
"Prima verblijf. Mooie ruime schone kamers. Parkeren was lastig. Niet echt een goedkope optie in de buurt. Wel een P+R vlakbij het ziekenhuis. Dat is ongeveer 20 minuten lopen. "
"Hotel is enigszins gedateerd maar redelijk onderhouden.
Wel gehorig.
Wij zaten op de begane grond aan de parkeerplaats en het raam stond bij binnenkomst een stuk open, kon ook niet volledig dicht.
Vonden onder het meubel voor de koffer een luier van de vorige gasten die schoonmaak over het hoofd had gezien.
Bed zeer laag en zacht en door gewone lakens te gebruiken lagen die in de ochtend ergens opgefrommeld in het midden van het bed.
Ontbijt was uitgebreid en prima kwaliteit"
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Kaatsheuvel wil annuleren?
Ja. De meerderheid van de hotelboekingen is restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is vaak 24 tot 48 uur voor de geplande aankomst. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, is het misschien nog mogelijk om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Kaatsheuvel.
Wat is de beste plek voor een budgetverblijf in Kaatsheuvel?
Hotel de Kroon Kaatsheuvel is als hotel zeer populair bij onze reizigers die liever niet te veel uitgeven voor hun verblijf, en biedt fijne extra's als gratis wifi en gratis parkeerplaatsen, op basis van de beoordelingen. Bekijk alle budgethotels in Kaatsheuvel.
Wat is de beste accommodatie voor een vakantie met kinderen in Kaatsheuvel?
Gasten kunnen onder andere genieten van de bossen, de entertainmentopties en het attractiepark in Kaatsheuvel. Toeristen kunnen hier van meer dan genoeg genieten, zoals van de theaters. Enkele topattracties zijn De Efteling en Safaripark Beekse Bergen. Er zijn in Kaatsheuvel 76 hotels en andere accommodaties om uit te kiezen. Lees meer over Kaatsheuvel.
Wat zijn de leukste plekken om te bezoeken tijdens mijn vakantie in Kaatsheuvel?
De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Kaatsheuvel is 833 mm.