Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Beautiful apartment 900m from Oktoberfest

Appartement in Blumenau, in de buurt van Conferentiecentrum en Park Villa Germanica

Fotogalerie voor Beautiful apartment 900m from Oktoberfest

Terrein van de accommodatie
Woonruimte
Interieur
Details aan de buitenkant
3 slaapkamers, wifi

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Beautiful apartment 900m from Oktoberfest

Apartment in the best region of Blumenau, with large rooms, living room with sofas and dining table 900 meters from Oktoberfest, located near gastronomic village, restaurants and bars such as Habbibis, Dominus pizzeria, Subway, Balburia Choperia, Ales Blau Choperia, Giassi supermarket , Big, Angeloni, snack bars and typical restaurants and Hamburgueserías. All this on the main street of the apartment.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 15.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Vrbo Property
Beautiful Apartment 900m From Oktoberfest Blumenau
Beautiful Apartment 900m From Oktoberfest Apartment
Beautiful Apartment 900m From Oktoberfest Apartment Blumenau

Over deze buurt

dit appartement ligt in Victor Konder, een wijk in Blumenau. Bezoek Wunder Bier-brouwerij en Cervejaria Eisenbahn als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Conferentiecentrum en Park Villa Germanica en San Francisco de Assis Park. Bloemenklok en Monument voor de Moeder zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Blumenau
Meer appartementen in Blumenau
Kaart
Victor Konder, SC

In de buurt

  • Conferentiecentrum en Park Villa Germanica
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Rua XV Novembro
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Prefeitura Municipal de Blumenau
    2 min. rijden - 1.4 km
  • Winkelcentrum Neumarkt
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Carlos Gomes-theater
    3 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Navegantes (NVT-Ministro Victor Konder Intl.) - 60 min. rijden

Restaurants

  • Amadori Boutique
    4 min. wandelen
  • Casa Feijuca
    2 min. wandelen
  • McDonald's
    7 min. wandelen
  • 25 de julho
    10 min. wandelen
  • Okto's Bar
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful apartment 900m from Oktoberfest?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beautiful apartment 900m from Oktoberfest inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful apartment 900m from Oktoberfest uitchecken?

Je dient om uiterlijk 15.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful apartment 900m from Oktoberfest?

Dit appartement ligt in Victor Konder, op 2 km afstand van Conferentiecentrum en Park Villa Germanica, Rua XV Novembro en Bloemenklok. Ook Ponte Aldo Pereira de Andrade en Water Museum liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over Beautiful apartment 900m from Oktoberfest