Aiwanomori Hotel ligt in Ina. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Huis van Nakamura en Kozen-ji-tempel. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Miharasi-boerderij en Skigebied Komaganekogen. Oshiba no Yu en Tonouchi-uurwerkmuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ina
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Aiwanomori Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Aiwanomori Hotel?
Vandaag, 17 jul. 2026, kost een verblijf bij Aiwanomori Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 15 aug. 2026 min. € 114, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Aiwanomori Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Aiwanomori Hotel?
Dit hotel in Ina ligt op 0,3 km van Miharasi-boerderij en op 3,9 km van Oshiba no Yu. Ook Tonouchi-uurwerkmuseum en Shinsyu Ina Baien liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aiwanomori Hotel
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
6,0
Voorzieningen
6,0
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen