Atypik Vietnam House ligt in Hanoi. Dong Xuan Market en Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Meer van Hoan Kiem en Tay-meer. Voedselstraat Tong Duy Tan en Goethe-Institut Hanoi zijn ook een bezoek waard.
28 Ngh. 188/35 Tu Dinh Ward, Hanoi, 100000
In de buurt
Meer van Hoan Kiem
19 min. rijden - 6.3 km
Aeon Mall Long Bien
10 min. wandelen - 0.9 km
Sân Golf Long Biên
20 min. wandelen - 1.7 km
Go Kart Viet Nam - Ha Noi Track
10 min. rijden - 2.6 km
Long Bien Bloemenweide
12 min. rijden - 4.1 km
Lokaal vervoer
Ga Phú Thụy Station - 8 min. rijden
Station Gia Lâm - 12 min. rijden
Hanoi (HAN-Internationale luchthaven Noi Bai) - 36 min. rijden
Restaurants
Twitter Beans Coffee
15 min. wandelen
Dookki Aeon Mall Long Biên
14 min. wandelen
Highlands Coffee Aeon Mall
14 min. wandelen
丸亀製麺
14 min. wandelen
McDonald's 麦当劳
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Atypik Vietnam House
Hotel vlak bij Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi
Overweeg een verblijf bij Atypik Vietnam House en geniet van een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een businesscentrum.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Meertalig personeel, een 24-uurs receptie en een lift
Conciërgeservice en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis flessenwater en roomservice.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hoe laat kan ik bij Atypik Vietnam House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Atypik Vietnam House?
Vandaag, 30 okt. 2026, kost een verblijf bij Atypik Vietnam House van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 14, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Atypik Vietnam House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat Atypik Vietnam House?
Dit hotel in Hanoi ligt op 1 km van Aeon Mall Long Bien en op 4,2 km van Almaz Center. Ook Meer van Hoan Kiem en Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi liggen op 10 km afstand.