Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Asahi Luxstay Vinhomes Skylake APT 2br
Appartement bij het congrescentrum in Hanoi
Fotogalerie voor Asahi Luxstay Vinhomes Skylake APT 2br





Geheel appartement
2 slaapkamersMax. aantal: 470 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

HN APT Vinhomes D'capitale Elegance
HN APT Vinhomes D'capitale Elegance
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Buitenruimte
De prijs is € 46
inclusief belastingen en toeslagen
22 dec - 23 dec
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: VND 120000 per accommodatie, per nacht
- Vóór het inchecken dien je een waarborg van VND 2300000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Valetparkeerkosten: VND 200000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Asahi Luxstay Vinhomes Skylake APT 2br Hanoi
Asahi Luxstay Vinhomes Skylake APT 2br Apartment
Asahi Luxstay Vinhomes Skylake APT 2br Apartment Hanoi
Over deze buurt

Toa nha S3, Pham Hung, Nam Tu Liem, Hanoi, 12000








