Sansuirou

5.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Zakelijke services
  • Bar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 380
21 jun - 22 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 20

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.

Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om toegang tot de openbare badvoorziening te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
Er worden alleen vaste maaltijden in de kamer geserveerd (er is geen menu of openbare dinergelegenheid beschikbaar).
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sansuirou?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Sansuirou?

Vandaag, 25 mei 2026, kost een verblijf bij Sansuirou van één nacht voor twee volwassenen op 21 jun. 2026 min. € 380, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Hoe laat kan ik bij Sansuirou inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Sansuirou uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Sansuirou?

Deze luxe ryokan ligt aan een rivier, op 15 km afstand van Nationaal Park Fuji-Hakone-Izu, Lake Ashi en Zonnestrand van Atami. Ook Hakone Shrine en Mishima Skywalk liggen op 20 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,0

Zeer goed

8,4

Netheid

7,0

Locatie

8,2

Personeel en service

7,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 61 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 61 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 61 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 61 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 61 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Masaru

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
料理も美味しく、旅館の方の応対も丁寧で、非常に良かったです。
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Patricia

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Delicious and beautifully presented meals served by friendly and helpful staff. Scenic onsen- a lovely stay.
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Maria

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very relaxing and authentic experience. The meals were so elaborate and delicious! Beautiful setting.
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Satoko

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
外国人の友人を含め、4名で宿泊させていただきました。お部屋は程よい大きさで、3部屋に区分されていましたので、プライバシーも守られ満足でした。 ただお部屋のベッドルームと入口の電気が切れていたのが残念でした。すぐに対応はしてくださいましたが、事前に確認しておいてほしかったです。 お料理は夜も朝も程よい量で、美味しくいただきました。 また機会があれば宿泊したいと思いました。
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer

お高めな旅館です。

還暦祝いで仲間と来ました。半露天風呂が温泉だと思っていたら、大浴場だけ温泉でした。お値段は、安くないので、ちょっとがっかりしましたが、大浴場は、良いと思います。8階は、男女入替えで2階は、男性、女性用とあります。夕方5時から一時間だけ生ビールの無料サービスや、コーヒーや紅茶はいつでも飲めますが、食後のデザートサービス等は、良かったです。 今は、改修工事中で、残念でしたが、旅館のお気遣いは、ありました。  リピーターは、多いようです。
1 nacht verbleven in januari 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Tatsuya

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
とてもよい一泊を過ごさせて頂きました。ビュッフェではないお料理を望んでいたので、とても満足させて頂きました、ありがとうございました。
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Yukari

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
全体的には良かったが、規模が大きく自分の好みとは少し違っていました
1 nacht verbleven in maart 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

風情があります。

非常に良い旅館でした。 特に屋上の露天風呂は最高‼️ 2間有る最高級お部屋の追加人分として予約しましたが、割引が効いたお部屋の方が新しかったです 食事も大変美味しく、ロビーでは時間帯ごとに様々なサービス有り、特に17時〜18時の湯上がりビール🍺は最高でした。また行きたいです。  ただ、外観がちょっと残念。「えー!」と思ったほどです。
1 nacht verbleven in juni 2021
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Negatief: Comfort kamer

温泉自体はよかったです。

宿に到着してから部屋に通されるまで結構待ちました。また、布団が硬くて眠れませんでした。ベッドの部屋にしたらまた違うのでしょうか。露天風呂付の部屋で、露天風呂はよかったですが、ほかの部屋の設備は取り立ててよいところはないように思いました。
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

温泉とおもてなし

温泉もお客様の対応も最高でした。 ゆっくり出来ました。 また利用したいです。
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

まあまあ、かな

屋上の展望露天風呂はすごく良かった。ただし男女入れ替え制で、女性の入れる時間は夜間早朝のみだった。食事は普通です。悪くないが普通。コスパはやや微妙。
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

心地良かったです。

とても心地よく過ごしやすかったです。お花もたくさん飾られていて、気の良いお部屋で嬉しかったです。ありがとうございました。
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Shunji

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

センチメンタルジャーニーでした

たいへんよかったです。一人旅になってしまったけど、退屈せずに済みました。チャンスがあればまた行きたいです。
3 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

KM

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was an amazing and great experience. We planned to come here half way through our trip to relax on our honeymoon. The staff was friendly and a good amount knew English. They were very accommodating. My husband has size 11 feet so they got him bigger house shoes. The Onsen view was amazing. For a women go up early in the morning as the sun is rising and it is an amazing view. The food was not only stunning but tasted devine! It was a great place to relax for a few days before we headed into Tokyo. It was truly a wonderful experience and I highly recommend coming here.
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooftop Onsen is breathtaking. One of the most calming, beautiful experiences of my life.
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

不愉快極まりない宿

・到着時、車から降りて2F迄案内されたあと、部屋に案内されるのを待つ4組のお客さんがいらして、何のもてなしもなく只々約15分も待たされた。 ・決められた時間に食事会場に行き、朝食を頂いたのですが、仲居さんは、こちらが食べている中、空いたお皿を何も言わず、どんどん片付けてしまう。こんな旅館は初めてです。全体として若い仲居さんばかりであったが、教育がされておらず、2名で1泊11万円の高級旅館に値しない。全くお勧め出来ません。
1 nacht verbleven in februari 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

SOOJUNG

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

요리료칸 다른 것은 글쎄요? 어쨌든 잘 쉬다왔습니다.

밥이 상당히 늦게 나옵니다 인내심 탑재하고 가세요. 저녁식사하러갔더니 기다리는것 포함 2시간동안 식사했네요. 사실 료칸이 처음이라 원래 이런줄 알고 편안히 앉아서 얘기나누고 있었는데, 허리가 아파서 일어날 수밖에 없었습니다. 나오려니까 디저트를 가져다주겠다고 다시 앉으라고해서 디저트까지 먹고 나왔습니다. 맛있었어요. 프랑스에서도 이렇게 오래앉아있어본적이 없었는데 신박한 경험이었습니다. 저녁에는 12반, 아침에는 7반으로 음식은 아름답고 다양하게 나옵니다. 일손부족으로 빠른 서비스는 없지만 일단은 친절합니다. 다만, 영어가 전혀 통하지않아 기본적인 숙박시설 안내가 어려우니 일본어가 어려운 분들은 저처럼 고생하지마시고 영어 통하는 하코네가세요. 방 크기는 굴러다녀도 좋을만큼 크지만, 난방이 수동조절이라 자다가 일어나서 불을 낮춰야하는 번거로움이 있습니다. 참, 여기에 게시된 호텔 사진들과 구글에서 확인할 수 있는 사진들 일부는 현재 없는 것이 많습니다. 1. 식사는 7층 식당에서 먹고, 방으로 가져다주지 않습니다. 2, 발코니 전용욕조가 사라진 대신, 방 안쪽에 5공시대 고문실같은 시커먼 욕실하나가 딸려있습니다. 저는 매화방으로 예약했는데, 전용욕조를 기대하고 갔지만 한번도 사용하지 않았습니다. 3. 메인사진에 있는 노천탕은 숙박빌딩과는 다른 빌딩 옥상에 있습니다. 대욕탕말고 2층이었나? 처음 체크인할때 앉는 소파있는 곳 옆 연결통로를 통해 가실 수 있고, 여자입실 시간과 남자입실시간이 다릅니다. 4. 이곳에서 하코네로 가려면 산을 타야하는데, 택시기사와 흥정결과 10만원에 다녀올 수 있으니 참고하세요.
1 nacht verbleven in januari 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten

概ね満足

基本的な設備に関しては満足。 部屋食をお願いしたが、都度都度仲居さんの出入りが必要で余り落ち着いて食事が出来なかった。
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Steven

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Authentic Deception

This hotel had a very rustic(musty) experience. Unfortunately with our sons allergies and the staffs inability to understand that we requested to leave after only being there a few hours.I spoke with the manager(translator) that evening after dinner at which point I was led to believe that they would refund the second night. They checked us out first thing in the morning and we moved to another hotel. This was all seamless except for the fact that they did not refund the second night. When confronted by Hotels.com the hotel denied that we even checked out. This hotel is up a mountain in the middle of nowhere and in order to leave they need to call you a ride to the train station. They even packed our bags in the car for us. Checking in and leaving were the best part of the service. The staff were in tears over our experience and were very concerned for our child's safety. Management on the other hand was more concerned with getting us out and turning the room around. This hotel is not cheap and i am out over $900CAD. Do not stay here.
2 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

ほぼ満足です

古くてもきちんとメンテナンスしてあり、お料理やお風呂等はとてもよかったです。 お出迎えやお見送りは良かったのですが、お部屋の担当の方のお話に納得できない点がありました。 他の部屋の担当もしているので忙しいため、布団を上げる時間は○時にして欲しいなどというのはそちら側の都合で宿泊客には関係のないことではないかと思います。 ホテルとしてはまた伺いたいと思うところでした。
1 nacht verbleven in augustus 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kouji

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

おもてなしを体験

接客と料理が素晴らしかった。 お部屋で食事、しかも、懐石風に出されて、とても楽しく、美味しく頂きました。
1 nacht verbleven in juli 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Dima

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Japanese experience. The hotel staff is very nice. Real enjoyed hot springs. 5-7p.m. free beer is a great deal.
2 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cheng

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excellent place to Relax!

Excellent service and Ryokan! Staff were extremely attentive and helpful with our needs, would come back again!
1 nacht verbleven in juni 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

hank

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

ゼミ旅行

素泊まりで大部屋のプランだったのですが、部屋が予想を超える広さ、綺麗さで、露天風呂もホスピタリティも文句なしの最高のホテルでした。
1 nacht verbleven in december 2017
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
No charm no restaurant no hotel life at all Very expensive for what it is! I didn't like this experience I don't recommend this place Far from everything and the building is ugly