Hotel Genova Liberty bevindt zich in Centro Est, een wijk in in Genua, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij het strand. Porto Antico en Cruiseterminal in de Haven van Genua zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Strand van Camogli verkennen. Genua Museum en Bigo (Il Bigo) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Genua
Via XX Settembre, 23, Black Interior 4, Second Floor, Staircase A, Genoa, GE, 16121
In de buurt
Piazza de Ferrari
11 min. wandelen - 1.0 km
Via Garibaldi
13 min. wandelen - 1.1 km
Palazzo Ducale
13 min. wandelen - 1.1 km
Porto Antico
17 min. wandelen - 1.5 km
Aquarium van Genoa
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Genua Genova Brignole - 6 min. wandelen
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 23 min. rijden
Restaurants
Pasticceria Tagliafico
1 min. wandelen
OktoberFest
3 min. wandelen
Rooster
2 min. wandelen
Don'Cola
2 min. wandelen
Parador
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Genova Liberty
Hotel vlak bij Porto Antico
Hotel Genova Liberty bevindt zich vlak bij Centrum en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een automaat en hulp bij uitstappen/tickets
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Een lift
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Genova Liberty bieden veel comfort met luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, bovenop voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per dag); kortingen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Kitchenette in de kamer
Minikoelkast
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 etage
1 gebouw
Gebouwd in 1910
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Keukenpapier
Kitchenette
Koffiemolen
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Minikoelkast
Roomservice
Schoonmaakartikelen
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 8 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per dag (op 50 meter afstand)
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT010025A1OVISLHAV
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Genova Genoa
Genova Genoa
Bentley Hotel Genoa
Melia Genova Hotel Genoa
Hotel Genova Liberty Genoa
Genova Liberty Genoa
Genova Liberty
Hotel Genova Liberty Hotel
Hotel Genova Liberty Genoa
Hotel Genova Liberty Hotel Genoa
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Genova Liberty?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Genova Liberty?
Vandaag, 6 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Genova Liberty van één nacht voor twee volwassenen op 12 mei 2026 min. € 141, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Genova Liberty inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Genova Liberty uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Genova Liberty?
Dit hotel ligt in Centro Est, op 2 km afstand van Mercato Orientale, Porto Antico en Centrum. Cruiseterminal in de Haven van Genua ligt op 3,1 km. Station Genua Genova Brignole ligt op 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Genova Liberty
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 134 van 235 beoordelingen
10 - Uitstekend
134
Gastenscore: 8 - Goed. 78 van 235 beoordelingen
8 - Goed
78
Gastenscore: 6 - Redelijk. 18 van 235 beoordelingen
6 - Redelijk
18
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 235 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 235 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Kees
2 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk hotel in een oud herenhuis aan de rand van de binnenstad. Mooie kamer met goede badkamer. Helaas uitzicht op kleine binnenplaats, maar dat is eigenlijk geen echt probleem, want de kamer doet dat vergeten.
Kees
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Ronald
Reisde met partner
22 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wij zijn heel goed ontvangen
Vriendelijk personeel
Alleen zeggen ze je niet dat t hotel pas op de derde verdieping zit.Met een lift uit een griezelfilm😂. Als je je raam open had was t geen slapen meer
Ronald
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
René
30 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
René
4 nachten verbleven in mei 2023
6/10 – Redelijk
GLORIA
Reisde met familie
4 mei 2026
Positief: Personeel en service
Avevo prenotato tempo fa una camera doppia superior e ora, confrontando la camera che mi è stata assegnata durante il soggiorno, sembra più una economy /basic con un bagno piccolissimo, non troppo pulito e parecchio trascurato. Anche nella stanza c'era dello sporco negli angoli.
Avevo prenotato anche la colazione ma non avevo nessuna mail di conferma dove c'era scritto e in reception mi hanno detto che dal sito Expedia non si capisce se la colazione è inclusa. Visto che non lo potevo dimostrare, ho preferito non insistere.
Il posto è centralissimo e l'avevo scelto anche per il parcheggio coin a 60 metri. Sul sito dell'hotel e sulla prenotazione c'era scritto che il prezzo è di 20€ per 24 ore, il che mi sembrava un prezzo onesto. Io ho parcheggiato alle 10 del sabato mattina e ho ritirato l'auto alle 8 del lunedì mattina e ho dovuto pagare la bellezza di 112,50€. Purtoppo non era presente il personale, chiamerò nei prossimi giorno per chiedere una spiegazione.
Sicuramente la posizione è fantastica, l'edificio d'epoca bellissimo e molto caratteristico, con il personale non ho avuto grandi rapporti ma è stato cortese. C'è però un grande margine di miglioramento sia a livello di pulizia che di cura delle stanze, nonché di trasparenza tra quanto prenotato e quanto assegnato.
GLORIA
2 nachten verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Martine
Reisde met familie
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very accommodating and helpful
Martine
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
DAN
27 jan 2026
DAN
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
NAOTAKE
4 jan 2026
NAOTAKE
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Christian
28 nov 2025
Christian
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Emilio
21 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
La stanza era molto buona, la colazione migliorabile
Emilio
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
WILLY
23 okt 2025
Buena ubicación, habitación cómoda y limpia
Lo negativo no hay teléfono en la habitación para comunicarse con recepción, y deberían revisar que todos los implementos del Kitchenet estén completos antes de un check in y durante la estancia
WILLY
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Alice
Reisde met familie
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura è un elegante edificio d'epoca, pulito e comodo al centro della città
Alice
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Barry, Windsor
Reisde met partner
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quirky but comfortable city centre hotel.
Barry
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Marco
Reisde met partner
18 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
L‘hotel occupa tre piani di un bel palazzo d’epoca. Ascensore piccolo, stanza d‘angolo molto luminosa, grande e pulita.
Marco
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Walter
Reisde met partner
30 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It's a little confusing finding the registration desk - could use a little more detail on the signage out front.
Walter
3 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Eirik
30 jun 2025
Negatief: Personeel en service
Eirik
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
27 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Marcus
Reisde met familie
26 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wunderschönes Hotel in Top Lage für die Erkundung der Innenstadt. Direkt gegenüber Parkmöglichkeiten im abgeschlossenen Parkhaus.
Sehr freundliches, stets bemühtes Personal und ein eindrucksvolles Ambiente.
Wir kommen jederzeit gerne wieder.
Marcus
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Lorenzo
17 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La mia esperienza in questo albergo e' stata molto soddisfacente.
Lorenzo
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Charles
5 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel staff was very cooperative getting the bed right. The room cleaning was marginal and not consistent. The accommodations were good.
Charles
9 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Kelly
1 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Paintings on the ceiling were super cute
Hard to find lobby at first
Kelly
1 nacht verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Travis
Reisde met een groep
1 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
In the city so parking is difficult. The hotel starts on the 3rd floor so either go up many stairs or wait for an elevator that only fits 2 people. Room was small and loud.
Travis
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Antar
Reisde met partner
23 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Location, old building with old lift. Not view alt all.
Antar
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Surprenant
L'hôtel est situé au 3e et 4e étage de l'édifice montré en photo. Ascenseur ancien. Personnel dévoué. Bon petit-déjeuner.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A lovely stay
Everything was great thanks. The breakfast guy was outstanding. I think his name was Matteo He managed the check in and all the breakfasts at the same time- he never stopped. We were so impressed. I hope he’s paid well because he earns it!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Susan
Reisde met partner
2 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel was on the third floor with quaint lift. Room with kitchenette was very comfortable and clean. Close to the old town, market and restaurants. Good location.